ПОМОЩ!!! - Хемороиди в комбинация със запек!

  • 8 728
  • 17
  •   1
Отговори
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Момичета, знам, че и двете теми са много разисквани, но всяка поотделно. При мен проблема е комплексен и вече не знам как да се справям с него. Помогнете ми с някакви съвети, че вече си е направо мъчение да  smile3550 Наистина ще съм ви благодарна -  пробвах какво ли не вече, сини сливи, овесени ядки с кисело мляко, онзи ден се принудих да пия дори рициново масло Sick Знам, че запечения стомах е свързан с факта, че кърмя, ама все пак трябва да има някакво решение.
Очаквам да ми пишете нещо по въпроса, дано не съм ви притеснила много.

# 1
  • Мнения: 142
Можеш да опиташ с Дуфалак на гладно. Той е безвреден. Чая от каркаде, от майчин лист също помага. За хемороидите аз ползвам Проктогливенол за мазане. Помага доста.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 826
Можеш да опиташ с Дуфалак на гладно. Той е безвреден. Чая от каркаде, от майчин лист също помага. За хемороидите аз ползвам Проктогливенол за мазане. Помага доста.
Мисля,че чаят от майчин лист е противопоказен при кърмене.Консултирай се с лекар преди да пиеш каквото и да е. Peace

# 3
  • Мнения: 2 550
Лаксена. На билкова основа е.

# 4
  • Мнения: 176
когато родих имах същия проблем, ако можеш да спреш пикантните храни, най-добре. хем хемороидите ще се приберат , хем корема ще се успокои. Laughing
На мен лично това ми пимогна, дано и при теб има ефект

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Може да ти звучи банално, но пий повече течности! В никакъв случай газирано. На мен ми помогнаха 2-2.5 литра вда дневно

# 6
Опитайте тази рецепта, взета от един стар лекар. Веднага обезболява поне гадостите, които са извън ануса. Само че не знам дали останаха вече аптеки, които приготвят такива лекарства.
Anaesthezini   3,0
Bismuthi subnitrici   5,0
Novocaini  0,30
Solutio Adrenalini 1/1000   XXX gtt
Lanolini
Vaselini    aa  10,0
Изпитана е от мен и прави живота по-лек поне докато си извън тоалетната Wink

# 7
  • Мнения: 723
Яж много орехи - на мен само това ми помогна докато кърмех, само че и на малката й действаше разхлабващо... Peace

# 8
  • Мнения: 2 100
Кивито също разхлабва-на мен ми помогна

# 9
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Отстраниш ли запека, ще се приберат и хемороидите.

Рецепта с/у констирацията:
5-6 сушени сини сливи се накисват вечер в 1 чаша вода.
На сутринта на гладно се изпива водата и се изяждат сливите

Аптека, която прави лекарства, е тази на бул. "Васил Левски" (мисля, че беше нещо като "Меда"  newsm78) над подлеза на тролейте на НДК, отляво, когато си с гръб към НДК, влиза се в едно дворче, след китайската храна, доста преди "Раковски"

# 10
Аз намерих спасение с баните от калиев перманганат - няколко пъти на ден, а за нормализиране на изхождането пиех Дуфалак. Много добре ми действа и пиенето на Биоцитрин, но незнам дали можеш да го пиеш когато кърмиш.
За хемороидите можеш да използваш и едно мехлемче на Хималая, тези продукти са на билкова основа и могат да се ползват когато кърмиш.

# 11
На мен много ми помага копривата.Но да расте далече от коли.Слагам в кухн. робот кисело мляко и листа и става като таратор.Освен това избистря тена и е супер за кожата.Може да взимаш и вит.С  ,но според мен копривата ще ти помогне.  Пожелавам ти бързо да се възстановиш и отново да се чувстваш добре!

# 12
  • Мнения: 3 760
И аз съм за мехлемчето на Хималая - Пайлекс се казва (Pilex). Но какво ще правиш със запека...Щом кърмиш, значи пиеш достатъчно течности (3 литра), нали?

# 13
  • Мнения: 54
Крем с невен също помага

# 14
  • Мнения: 1 181
а пробвала ли си чаша топла вода или мляко с една супена лъжица мед. При мен действа почти веднага.

Общи условия

Активация на акаунт