Хайде и една диета от мен :)

  • 5 502
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 723
Не я прилагах аз, а мъж ми.
Качва се на кантара, мери се, каза, че е свалил 7кг.

Диетата е 12 дена.
Ядат се 6 продукта, по два дена.

1 и 2ри ден - картофи
Мъж ми си ги разнообразяваше - пържени, варени, задушени.

3ти и 4ти ден - пиле (без кожа)
Мъж ми наблягаше основно на печени бутчета. И понеже Дияна обича кожа, познайте коя я ядеше Simple Smile

5ти и 6ти ден - салата
Подправки - сол, оцет, зехтин може, но без майонеза.

7ми и 8ми ден - риба

9ти и 10ти ден - плодове

11ти и 12 ден - кисело мляко

Джони едвам изтрая киселото мляко, били му излизали газове и т.н. Не е консумирал хляб и хлебни изделия.

# 1
  • Мнения: 1 033
Звучи добре, а с течностите как стои въпроса?
И някакво ограничение в количествата има ли или кой колкото му се яде?

# 2
  • София
  • Мнения: 39 723
За течности мисля, че няма ограничения. Вкъщи обаче вече почти не пием кола, аз имах страхотни газове от нея и в корема ставах като бременна в 7мия месец.
Поне не съм забелязала мъж ми през тези 12 дена да се е лишавал от пийване Simple Smile

Джони по принцип не закусва, закуската му е кафе. През останалото време (обяд, вечеря) или когато му се хапва си хапва съответния продукт за деня.
Малко ме съмнява да си запази килограмите, но пък аз ще го тормозя Simple Smile Рекох му "ник'в секс докат не си опраиш шкембето" Simple Smile

# 3
  • Мнения: 666
 А сол консумира ли се искам да кажа всичко без сол ли трябва да се приготвя

# 4
  • София
  • Мнения: 39 723
Мъж ми си ръскаше сол. Не ми казаха за ограничение на солта.

# 5
  • Мнения: 5 647
АнМари, звучи добре диетата. А дали не може да пропусна последните два дни с киселото мляко? Имам чувството, че точно тях няма да издържа.

# 6
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз ще взема да я пробвам!
Да видим какъв ще е резултата

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Бе к'ви са тия ваш'те мъже бееее Sad Аз моя не мога да му смогна на яденето и от една година ме лъже, че ще иде на фитнес #2gunfireКачил е над 20 килограма за последните 7-8 години и има шкембенце Sick
АнМари, ултиматума със секса хвана ли декиш ThinkingАз когато се опитам да го приложа обикновено ми се отговаря, че ще надебелее още повече от обездвижването, така че няма сми ooooh!

# 8
  • Мнения: 210
Бе к'ви са тия ваш'те мъже бееее Sad Аз моя не мога да му смогна на яденето и от една година ме лъже, че ще иде на фитнес #2gunfireКачил е над 20 килограма за последните 7-8 години и има шкембенце Sick
АнМари, ултиматума със секса хвана ли декиш ThinkingАз когато се опитам да го приложа обикновено ми се отговаря, че ще надебелее още повече от обездвижването, така че няма сми ooooh!


Същата работа  newsm78

Нали ни предстои сватба и преди няколко дни сме тръгнали на поредния тур по магазините за костюм на младоженеца. Бяхме само двамата и се отправяме към Boss и аз нареждам, защото от край време уж ще намалява храната, за да се повтали до сватбата. Малко корем има да сваля т.е. Та почвам аз, че той винаги може да си намери костюм, нужно ли е още от сега, а нали иска да поотслабва малко и после такъв скъп костюм какво ще го правим, трябва да го носим да го стесняват абе пак ядове с една дума и го одумвам аз да почака. Той ме изгледа  Thinking и нищо не каза. Отиваме в магазина и той пробва един костюм , негова мярка, всичко чудесно и една от продавачките го омайва там, колко добре стоял, което не беше лъжа де  и той каот каза :" Добре съм сложен, нали, че нещо не диета ме карат да минавам" И момичето като каза:" Ааа, каква диета, не не, нямате  нужда, ако знаете какви дебели мъже идват тук и пак ги обличаме" .

Казвам ви уби ми се желанието да говоря повече за диети с него и т.н., това девойче ми обърка нещата  #2gunfire
Та така де мъжкото човечество трудно се навива да спазва диети, коолкото и да обясняваш и разискваш ...

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
Не я прилагах аз, а мъж ми.
Качва се на кантара, мери се, каза, че е свалил 7кг.

Диетата е 12 дена.
Ядат се 6 продукта, по два дена.

1 и 2ри ден - картофи
Мъж ми си ги разнообразяваше - пържени, варени, задушени.

3ти и 4ти ден - пиле (без кожа)
Мъж ми наблягаше основно на печени бутчета. И понеже Дияна обича кожа, познайте коя я ядеше Simple Smile

5ти и 6ти ден - салата
Подправки - сол, оцет, зехтин може, но без майонеза.

7ми и 8ми ден - риба

9ти и 10ти ден - плодове

11ти и 12 ден - кисело мляко

Джони едвам изтрая киселото мляко, били му излизали газове и т.н. Не е консумирал хляб и хлебни изделия.

Тая диета само за мъже ли е   Wink  ще взема и аз да пробвам пък да видим  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 195
Звучи ми доста добре, но малко трудно ми се вижда как ще  се справя с рибата ooooh! как ще се омириша на работа на риба newsm78 newsm78 newsm78
мога ли да го заменя с пиле?

# 11
  • Мнения: 1 934
Звучи ми доста добре, но малко трудно ми се вижда как ще  се справя с рибата ooooh! как ще се омириша на работа на риба newsm78 newsm78 newsm78
мога ли да го заменя с пиле?

И на мен това с рибата не ми допада много иначе  добра диета ми се струва.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 723
АнМари, звучи добре диетата. А дали не може да пропусна последните два дни с киселото мляко? Имам чувството, че точно тях няма да издържа.
И на мъж ми беше трудно точно киселото мляко. Вечерта на 1вия ден с кисело мляко рече "а, не искам да видя повече кисело мляко и Активия".
и от една година ме лъже, че ще иде на фитнес #2gunfireКачил е над 20 килограма за последните 7-8 години и има шкембенце Sick
И моя е същия. Мислех снощи да изнамеря снимки, к'в беше преди да се оженим и малко след това, и после какви бузки направи. Беше стигнал до 102-103кг.
Купи ми колело по-миналото лято, с презумпцията да го караме двамата, но той се е качил 3-4 пъти само.
А за секса... ник'в декиш не лови Simple Smile Ама на мен не ми пречи го заплашвам Simple Smile
Звучи ми доста добре, но малко трудно ми се вижда как ще  се справя с рибата ooooh! как ще се омириша на работа на риба newsm78 newsm78 newsm78
мога ли да го заменя с пиле?
Моя мъж винаги е казвал, че риба не яде. Но яде - като сготвя. Явно само някакъв психо момент при него.
Ще се отмирисваш с дъвки Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 39 723
Цитат
Фосфор
   
Присъства във всяка една от клетките на тялото. Витамин D и калцият са от съществено значение за правилното действие на фосфора. Калцият и фосфорът трябва да бъдат в съотношение 2:1, за да се осигури максимален ефект. Минералът взема участие в почти всички физиологични химични реакции. Необходим е за нормалната структура на костите и зъбите. Без фосфор асимилацията на ниацин е невъзможна. Стимулира сърдечната дейност. От важно значение е и за функционирането на бъбреците. Нужен е за предаването на нервни импулси. Дневната дажба е 800-1200 мг за възрастни като по-писоките стойности се препоръчват за бременни жени и кърмачки.
Полезни ефекти: Подпомага растежа и възстановяването на организма. Доставя енергия и сила. Спомага за метаболизма на мазнините и скорбялата. Облекчава болките при артрит. Допринася за поддържането на венците и зъбите.
Болести при недостиг: Рахит, пиорея (гнойно течение).
Естествени източници: Риба, домашни птици, пълнозърнести житни храни, яйца, ядки, семена.
Токсичност: Няма данни за нежелани ефекти.
Врагове: Големите количества желязо, алуминий, магнезий, защото правят фосфора неефективен.
Съвети: Ако се поема твърде голямо количество фосфор се нарушава равновесието на минералите и количеството на калция намалява. Обикновено хранителните ни режими са богати на фосфор, тъй като той се съдържа в почти всяка естествена храна, което от своя страна обяснява високата честота на явлението калциев дефицит. За хората над 40 години е препоръчително да намалят консумацията на месо и да увеличат приема на листните зеленчуци, както и млякото. Причината е, че след тази възраст бъбреците не помагат за елиминирането на излишните количества фосфор, в резултат на което калцият се изчерпва.
Цитат
Количеството на мазнините в рибата варира в доста широки граници (0.5-35%) и зависи от вида, възрастта и сезона на улов. Мазнините в рибата са равномерно разпределени в мускулната тъкан и са представени предимно от биологично ценните полиненаситени мастни киселини от семейство σ (омега) - 3. Счита се, че основната заслуга за намаляването на риска от сърдечно-съдови заболявания при увеличена консумация на риба е именно на тези мастни киселини. По съдържание на калций и фосфор рибата се нарежда след млякото и млечните произведения, преди месото. Рибата съдържа и в големи количества важни за организма витамини А, Д, Е, В1, В2, В12, ниацин.

# 14
  • Мнения: 13 512
Харесва ми, само дните на плодове ще са проблем- никак не ги обичам. Чакам някоя жена да я пробва, за да видим резултата. Мъжете много лесно  свалят  и те малко не са ми критерий.

Общи условия

Активация на акаунт