Количка Пегперего Ариа или Чико Пони

  • 657
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Съжалявам,че питам за лятни колички ,много теми има такива,но за тези два модела нищо не намерих.Интересува ме дали някой има един от тези два модела,кой е по-широк защото искам да взема лека количка но да я ползвам и зимата,а пък като е навлечено детето и му е тясно в старата.И все пак са по 300лв и ако не направя правилен избор,и ще ги изхарча напразно.Според вас струва ли си такава покупка или да потърся по-обикновена лятна количка,която да ползваме и зимата,не ми го побира ума още какво да правя.Също харесах и Чико Ct 0,5лятната,но тя няма борд отпред,а мисля че е необходим и затова се отказах.

# 1
  • Мнения: 1 564
Според мен не си заслужава да се дадат 300лв.за лятна количка(лично мнение).Могат да се намерят качествени колички на много по-ниска цена.Успех в избора.

# 2
# 3
  • Мнения: 539
ооо,да,смърфиета,извинявай,бях чела това преди но бях забравила къде беше,и като пуснах търсачката-нищо не ми излезе,много извинявай.Дори от тук намерих и вносителя и говорих с тях,би ли ми казала твоето детенце на каква възраст е и дали му е широко в количката като е зимно облечен,ако имаш наблюдение,разбира се.Дали ще става за зимата,и колко лека е-май пишеше към 7 кг.Не знам колко ще струва в магазина сега с новата цена на едро,но съм се спряла на тази-за днес.Всеки ден съм с ново мнение,но така е като нямаме излишни пари.А наистина ли не слиза до долу облегалката,и всъщност исках да видя дали някой няма отзиви от Понито на Чико?

# 4
  • Мнения: 1 547
Чела си, а Simple Smile

Количката по спесификация тежи 5 кг и 700 гр. За зима според мен не става. Или поне аз не възнамерявам да я ползвам тогава. Много е лека, широка за детето, много лесно се кара. Не ляга до долу, но става за спане. До момента съм много доволна. Не знам за Понито на Чико, но тази ми хареса повече. В този ценови клас има интересни неща в Малечко. Ако се спреш на Пег Перего, направо се обади в Пловдив на вносителите - много са готини - и ако те устройва, направо ще ти я изпратят по пощата. Със сигурност ще ти излезе доста по-евтино, отколкото да си я купиш от магазин.

Успех каквото и да решиш!

# 5
  • Мнения: 539
Благодаря ти Смърфиета,ще си помисля за нея,изобщо чуденката е много голяма,дано да изберем най-правилната.

# 6
  • Мнения: 3 153
Двете колички са почти еднакви, с тази разлика, че ПОнито няма пълно легнало. Която и да вземеш няма да сбъркаш:)

# 7
  • Мнения: 431
И Ариа-та няма пълно легнало  Grinning, за зима със сняг не става -  аз пробвах да я карам зимата в един голям сняг, е голяма грешка - счупи се една тръба  #Cussing out Иначе детето със космонавт, грейка и т.н. влиза спокойно - широка е за лятна количка.

# 8
  • Мнения: 539
Благодаря ви за отговорите.

# 9
  • Мнения: 651
Понито е много мъничка количка-оК е за дребнички дечица. Виждала съм я наживо-и тясна и ниска ( дръжката).ариата е определено по-широка и по-комфортна.

Общи условия

Активация на акаунт