Качествено удължаване на косата в Пловдив - къде?

  • 782
  • 3
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Момичета от Пловдив, които използвте тази услуга, кажете къде мога и аз да си вградя кичури. Пояснявам -  косата ми е доста дълга, на пластове и понеже не искам да я изрусявам, реших да си сложа допълнително руси кичури. Приемам идеи къде е най-добре да стане, а също и как? Не съм много инф. на тази тема, така че може и някой да ми обясни ако иска как точно се прави и какво представлява процедурата. И колко време отнема newsm78 newsm78. Мерси в аванс  bouquet
Заглавието ми е малко грешно - става въпрос за допълнителна коса/обем, а не за удължаване на косата, ако има някакво значение за мястото и начина на изпълнение Wink

# 1
  • Мнения: 7 186
Скоро си говорихме с моята фризьорка на тази тема и тя каза, че в Пловдив нямало кой знае какви специалисти в тази област, най- качествено го правели в Дима стил- София.

# 2
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Аз пък имам единствени наблюдения от Дима стил - София и изобщо не бях впечатлена от резултата. Моята кумица си  е удължила косата не много, но като се върже на опашка и отстрани прозират разни конци наплетени. Нейната допълнит. коса е пришита към  истинската й, но и тя не е доволна, защото не може да се среши. С пусната коса признавам не личи, но за 400 лева според мен можеха да я направят по-добре!

# 3
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Да се засрамят пловдивските красавици Grinning Grinning Grinning. До сега никой не каза къде в Пловдив се прави това качествено, ама как може така, бе? Laughing Laughing
Айде сега не се срамувайте, а пишете Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт