От къде купувате бисквити "Плазмон" във Варна?

  • 892
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 618
Мами, във Варна, помагайте! Четох, че тези бисквити увеличавали апетита, а напоследък Диди много малко яде. От къде да купя такива бисквити?

# 1
  • Мнения: 154
от гаражите на пазара, там има малки бебешки  борси    bouquet

# 2
  • Мнения: 5 790
В Била би трябвало да има. В Софийските има, май асортимента им е един и същи. А мисля, че и Штъркел си имате  newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Била нямаме у нашто село.
На гаражите на пазаря, в Депо Бебе Центтър съм ги виждала, а сигурно и по близките ббешки гаражи има такава бисквита.

# 4
  • Мнения: 2 957
Днес ги гледах само че на гаражите,които са между Колхозния пазар и Пикадили.Картонената кутия беше мисля 8 лв,а на прах в кутия като АМ -към 10 лв.

# 5
  • Мнения: 680
на колхозния пазар,продават и в пакетче по 10бр. и струваше 2лв.,можеш да вземеш да пробваш.

# 6
  • Мнения: 2 957
Дано не се сърдите,че ще използвам темата да ви попитам нещо  Rolling Eyes
Вместо Плазмон взех бисквитките на Хип,които са със глутен.Преди 2 дни моя бебок стана на 6 месеца-как мислите дали мога вече да му давам храни с Глутен?

# 7
  • Мнения: 680
Дано не се сърдите,че ще използвам темата да ви попитам нещо  Rolling Eyes
Вместо Плазмон взех бисквитките на Хип,които са със глутен.Преди 2 дни моя бебок стана на 6 месеца-как мислите дали мога вече да му давам храни с Глутен?


разбирасе че може,не се притеснявай! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 15 215
Дано не се сърдите,че ще използвам темата да ви попитам нещо  Rolling Eyes
Вместо Плазмон взех бисквитките на Хип,които са със глутен.Преди 2 дни моя бебок стана на 6 месеца-как мислите дали мога вече да му давам храни с Глутен?

Да, може. Но го захрани постепенно.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 241
"Плазмон" има в БЕБЕ ДЕПО на колхозния. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт