Антицелулитен крем за бременни

  • 1 741
  • 3
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 40
В аптека ми казаха, че при бременност не мога да ползвам антицелулитен крем Sad
Все пак, да попитам, някоя от вас ползвала ли е и ако да какъв точно?

# 1
  • Мнения: 1 254
В патеката са те насочили правилно - като принцип анти-целулитните продукти са с висока концентрация на активни съставки поради трудно влияемия характер на явлението целулит. Много от съставките, във високи концентрации, могат да навредят на плода или да предизивката спонтанен аборт (особено продукти с етерични масла, кофеин, силни парфюмни композиции и мн. други).
Фармацевтични лаборатории ТАЛОДЕРМА ти препоръчват да се въздържиш от употребата на такъв продукт по време на бременността!  Peace
По същия начин стои въпросът и с продуктите против стрии - препоръчваме ти леко втриване-масаж с чисто бадемово масло или масло от пшеничен зародиш (например на Икаров, поради високото му качество) и/или съвместно с Еудермол - 5 на Талодерма в необходимите зони.
Желаем ти   bouquet кожа!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Здравейте!И аз си бременея и отивам н най-голямата аптека във В.Търново и искам масло на Икаров против стрии-фармацефтката ми дава против целулит,като ми обяснява да се мажа по-често.Нямам навика да чета какво пише и една приятелка ме светва,че пише по време на бременност не.Така и не можах да разбера защо не,но се надявам да няма последствия.

# 3
  • Мнения: 2 550
По-добре изчакай след като се роди бебе. Той е по-важен!

Общи условия

Активация на акаунт