Вилна зона "Зора" Слънчев бряг?

  • 2 509
  • 5
  •   1
Отговори
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Някой бил ли е там на почивка? Отзиви? Вижте какво открих http://villarai.awardspace.com/ Предварително благодаря!!!!!!!!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
не съм била там ,но ако сте с кола ще ви е удобно,защото пеша ще ви е  изморително до плажа,но пък не знам дали ще има къде да паркирате ,не съм сигурна дали има бариера на този вход на Сл.бряг - затова ако я наемате питай за тези неща

не видях да има басейн,което е минус

но иначе във вилната зона е по-спокойно

# 2
  • Мнения: 1 014
Разглеждала съм тази вилна зона, още преди 2-3 години. Тя се намира на едно възвишение, тогава още пътищата бяха без каквато и да било настилка, без тротоари. Сега не знам как е.
От картата, която даваш не се вижда, но е доста стръмно и е от другата страна на шосето, така че ако сте с малко дете ще ви е трудно. Иначе цените са добри, но пък няма басейн.

# 3
  • Мнения: 2 663
Аз съм спала преди 2 година за няколко дни в една от вилите там и не беше никак лошо.Тази ,в която бяхме имаше басейн.Иначе преди ,когато още слънчев бряг си беше нормалния готин комплекс,вилната зона беше адски готина-тихо,спокойно,виличките една до друга,някои  частни,а не превърнати в хотели,смокинови дървета...
мисълта ми беше ,че сега е малко претрупано,както и самия слънчев бряг

# 4
  • София
  • Мнения: 160
Вилната зона "Зора" е известна и с лечебния въздух за белодробви заболявания /има някакво уникално течение/ имаше и санаториум, но дали работи - не се знае Simple Smile

# 5
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
При всички случаи според картата това е на края на комплекса.Задължително с кола ще се ходи на плаж.А бариери вече има навсякъде.Местата за паркиране пък са платени.

Общи условия

Активация на акаунт