по колко грама зеленчуково пюре

  • 1 779
  • 8
  •   1
Отговори
..изяждат вашите бебчета/или са изяждали на 4 месеца и три седмици???? не знам моето дете ли е злоядо ама повече от 70/80 грама не изяжда-почва едно въртене и ако упорствам се стига до рев , а знам че не е добре да се насилват децата.
след зеленчуковото не и давам мляко, понеже веднъж пробвах ама и него ми отказа категорично
иначе на млечните хранения изяжда по около 150-или по-малко
та как е положението при вас

# 1
  • Мнения: 48
моето бебче днес навършва 4 месеца и започва 5-я. За сега са го захранвам със зеленчуково пюре, но като го гледам много не му се нравят пюретата на Хип. След като го нахраня обаче му давам и АМ, защото само пюрето не му стига. Не се отчайвай може и твоето бебче да не ги харесва готовите пюрета newsm78

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз захраних късно и на тази възраст бяхме още на кърма;
но не мисля, че 70-80 грама пюре е малко за тази възраст

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 404
Моята изяжда цяло пюре 190-200 гр. + 30 мл вода + 1 м.л. АМ. На млечните хранения изяжда по 180-200мл.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
130-140гр. изяждаше на 4м.

# 5
  • Мнения: 1 259
Едно пюре на Ганчев го изяжда без проблем(200 гр.)

# 6
  • Русе
  • Мнения: 99
Моят си е ящен от рождение Simple Smile,и след като го захраних изяждаше по цяло бурканче-200г.Но всяко дете си е различно.Щом след количеството,което изяде е спокойно и до следващото хранене не дава признаци за глад-няма за какво да се притесняваш,мисля newsm78

# 7
  • Мнения: 680
200gr.ядеше тогава,а сега яде по 250-260гр.

# 8
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Всичко зависи от това колко е голямо детето.Имам предвид килограмите.По големите деца ядат по пове4е, по малките по малко.НА 4 месеца едни са 8 кг, други 5 и т.н.НА вашата възраст ние бяхме само на кърма, но в на4алото на захранването е нормално да яде по толкова, постепенно ще увеличава количеството.И при нас бе6е така.Вече си хапваме по 200/220 гр.Не насилвай детенцето е моят съвет и не се притеснявай, че не яде достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт