избор на родилен дом

  • 1 218
  • 19
  •   1
Отговори
  • видин
  • Мнения: 358
здравейте!
терминът ми е на 2 юни. колебая се къде да родя. препоръчват ми майчин дом поради възрастта ми - 41 години.
моля помогнете ми с мненията си.

# 1
  • Мнения: 1 425
А от кой град си?

# 2
  • видин
  • Мнения: 358
живея във видн ,но ще раждам в софия

# 3
  • Мнения: 1 425
Ето виж какво намерих:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86193.msg1490633#msg1490633
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89850.msg1567818#msg1567818
в едната тема има и анкета. Дано да са ти от полза   bouquet Леко раждане.

# 4
  • видин
  • Мнения: 358
благодаря,
ще разгледам страниците.

# 5
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Не мисля,че Майчин дом е най-добрия избор.Имах доста проблеми по време на бременността и обиколих всички болници.Тази е най-отвратната.Лежах и в св.София,а родих в Шейново.От последната съм най-доволна.Каквото и да решиш ти желая леко и безпроблемно раждане.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 129
Според мен е важно ти и детето да сте добре. Родих в Майчин дом без проблеми. И сега пак натам съм се насочила. Там има добри лекари.
Пожелавам ти бързо и безпроблемно раждане.

# 7
  • Мнения: 46 437
Без Майчин дом, всички останали стават!
Леко раждане  Peace

# 8
здравейте момичета,бъдещи и настоящи майки.имам един въпрос "Шейново " на какво ниво е и трябва ли да се плаща за раждане.Аз имам лоши спомени от тази болница защото моята майка роди там моето братче преди 15 години и по незнайни причини то почина ,затова ви питам защото аз двете си деца съм родила в Правителствена болница но сега може би ще раждам третото си дете в Шейново защото в Правителствена измислили някакъв абонамент от 1000 лева и т.н. Успех на всички и ви пожелавам да сте здрави и да родите здрави деца.

# 9
  • Мнения: 1 052
незнам дали ще ви помогна, но ето и моето скромно мнение. За мен Майчин дом е най-добрата болница. Знам за мизерията, за отношението и за корупцията. Но така е навсякъде. За мен това е болницата с най-добре подготвените кадри за всякакви случаи, знам го и от личен опит (там родих) и от мои приятели лекари, които работят там. Момичета, знам калко е важен комфорта на майката, особенно в моментите след раждането, но не се подлъгвайте по това че ще бъдете в по-добри битови условия, а се замислете за нивото на докторите, които ще се грижат за вас. Съвсем логично е в Правителствена да ви предложат глезотийки, но не вярвам че ще могат да се справят в екстремна ситуация. А колкото до Шейново, без да искам да обидя някой, знам че нивото на вътреболничните инфекции е доста високо. Просто помислете трезво..... И успешно раждане   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Майчин дом:)))

# 11
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Аз съм с две ръце за Шейново!
Раждах там през януари със секцио. Всички отделения са след основен ремонт и е много приятно. Единствено следродилното е малко мизерно, и с една обща тоалетна, но за това си има VIP стаи, за които се заплаща. Аз лично отидох с направление и не съм платила абсолютно нищо - дори и един лев. Що си отнася до вътреболничните инфекций, аз си излязох напълно чиста, бебчо също, при все, че съм много чувствителна.
Където и да решиш, ти желая късмет и леко раждане!

# 12
  • Мнения: 251
Ако се разровиш в форума ще чуеш много кофти неща за Майчин дом, почти никой не го препоръчва. Аз съм за Св. София. 2 пъти съм лежала там и съм доволна.

# 13
  • Мнения: 2 237

 Аз също съм за Шейново,болницата е много добра ! Имах нещастието да се "сблъскам" и с Майчин дом и съм отвратена Sad    (няма да пиша подробности) Бягай далеч от там.Но това е моето скромно мнение,ти си решаваш,успех ! Hug

# 14
  • Мнения: 2 663
Майчин дом
Родих там скоро и съм много доволна от професионализъм и отношение ,промените след Нова година са на ниво и ако продължава така може скоро да бъде едно не само полезно, но и приятно място

Общи условия

Активация на акаунт