Модерни бански това лято?

  • 7 348
  • 114
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
само за дрехи и обувки пишем,няма ли някой да каже какви модели бански ще са модерни това лято?аз,миналата год си харесах едни на витрината на един магазин и си викам мои са,супер ви казвам с едни бродерийки по тях Hugда ама не Naughty.питам продавачката колко струват и тя,418лв,малеееее ooooh!ако разбере мъжлето и ще ме  #2gunfireили по цял ден с тях да ходя из къщи.аз лично харесвам такива плитки и широки да не ми се видят много много задните части-е не,че съм закръгленка а имам целулитче.не харесвам прашки-бански,че ми се вижда малко смешно как на девойчетата им се полюшкват бузките-мое лично мнение.я кажете Вие какво харесвате или какво ще е модерно това лято?

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 18:35 от nameika

# 1
  • Мнения: 433
аз от миналата година си имам един жесток на triumph.....тази година ще обикалям пак по витошка ама още е рано..ще следя темичката:)

# 2
  • Мнения: 18 542
Аз ще си карам с моя Триумф от преди 2 години  Grinning
Черно долнище, бяло горнище с жълти ленти.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 926
Миналото лято се влюбих в един бански на Триумф - небесно син, цял с твърда чашка.
Не си го купих само защото мразя да остана с бял корем.
На мен много дълго ми държи тена, още имам разлики от миналото лято!  #Crazy

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бикини с връзчици ще са модерни и това лято. Бикини, не стринг. Горнищата са с триъгълничета, с връзки (ако се сещате какво описвам).
Не се стърпях и вече си купих такъв бански, небесно син, "Oxbow".

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Я като вече пребродила Oxbow кажи има ли други приятни модели - тези триъгълните не са за мен Laughing

# 6
  • Мнения: 433
и кой oxbow си разгледала-на раковска или в цум?

# 7
  • Мнения: 5 103
От миналата година имам един на Триумф, тъмно син , с небесно син кант с твърда чашка, но с напръщелите ми размери, не си права илюзия, че ще вляза пак в него #Crazy и си харесах един розов с мека чашка , триъгълен пак на същата фирма.

# 8
  • Мнения: 7 430
Бикини с връзчици ще са модерни и това лято. Бикини, не стринг. Горнищата са с триъгълничета, с връзки (ако се сещате какво описвам).

И аз много харесвам такъв тип и даже като си бях в Бг точно такъв си купих и си се разхождах с него, нищо, че бях бременлийка Peace

Я дайте малко снимчици Wink

# 9
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
ето и моичкия,старечкия от 2 год,светло синьо еhttps://http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=565923 парола 123456

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
и кой oxbow си разгледала-на раковска или в цум?
И двата.
Бомбо, не гледах другите модели, само изгъзените.  Mr. Green
А снимки не показвам, защото си нямам албумче-е-е.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 572
не се отваря линка.

Мацки, дайте снимки!   bouquet

# 12
  • Мнения: 5 622
 Бански имам няколко чишита, от миналата година лятото. Някои са от края на лятото даже. Ще си ги нося и сега. На един от тях имам и прашка, и долница с цяло дупе, с връзки отстрани.

Единия е червен(този с двете долници).

Другия е черен. Долницата му е бразилска (така се води моддела)

Третия е бял. Пак две половинки и двете са бели

Четвъртия е тигрово с розово, комбинация, той е с по-твърда чашка, но като че ли ми е малко малък  Thinking

Толкова.

# 13
  • Мнения: 6 888
Честно казано идея си нямам и направо не ща да знам какво ще е модерно. Почти всяка година си купувам бански (просто защото виждам някой адски хубав и не мога да устоя), а в крайна сметка повече от 5 пъти не стъпвам на плаж. Даже като бях на почивка можех всеки ден с различен да ходя, защото вече съм си събрала доста.

# 14
  • Мнения: 3 569
Аз ходя с бермуди. Шаренки - с цветя или изцяло сини, червени...
Все си мисля обаче, че е добре всяка година да се купуват нови - заради снимките, не за друго Wink

Общи условия

Активация на акаунт