Екскурзия, обиколка из България?

  • 1 414
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 802
Здравейте момичета!
 Обръщам се с голяма молба към вас. През август месец ни предстои да си дойдат наши роднини от Канада. Имат голямото желание, както се изразяват, да обиколят България. Тогава, живот и здраве, ще имам бебе и няма да мога да пътувам с тях и затова трябва да намеря организирана, няколко дневна екскурзия из страната. Това обаче се оказва за сега невъзможно.
Има те ли представа, коя туристическа агенция предлага такава обиколка из страната?

# 1
Нямам представа, но защо не им организираш ти някоя.
Миналото лято ние организирахме такава за нас и наши близки роднини.
Ето каква беше тя:
София - Велинград (нощувка и киснене в някой минарел басейн) - Доспат (нощувка или две, от Доспат лесно се стига до Ягодинската пещера, Дяволското гърло, Триградското ждрело) - Широка лъка - с. Гела (ако искат може да останат да спят в с. Гела или да продължат и да нощуват в Пампорово) - Бачковския манастир - Асеновата крепост (Асеновград) - Хисаря (могат да си изберат хотел с минарален басейн и да починат за 5-6 дни) - София.
Цалото пътуване няма да излезе повече от 10 дни, а е вълшебно. Разбира се, трябва да се подсигуриш и от кой край на БГ са, но предполагам това няма да ти е проблем.

# 2
  • Мнения: 8 242
Здравей! Довечера ще ти изпратя няколко реални маршрута с подробно описание, продължителност, забележителности, настаняване.. и мисля, че ще ти свършат чудесна работа!
Пиши ми на пощата ако искаш ahu4ka@abv.bg , за да знам къде да ги пусна  Wink

Общи условия

Активация на акаунт