къде си държите козметиката лятно време?

  • 1 476
  • 43
  •   1
Отговори
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
като се стопли трябва ли да я държим в хладилник? за маски и кремове питам.

# 1
  • Мнения: 5 317
Аз и зима и лете си я държа на едно и също място.Не знам нали е правилно. newsm78

Последна редакция: сб, 15 апр 2006, 17:40 от brianna

# 2
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
проблема тук е, че лятото като пусна климатика е 24, но като го изкюча като излизаме, ако ни няма дълго може и да стигне 30-35 Shocked
тази промяна не ми се струва подходяща. но не знам дали е добре да се държат в халадилник.

# 3
  • Мнения: 33
винаги в хладилника Grinning

# 4
  • Мнения: 5 317
Смътно си спомням,че съм чела някъде,че кремовете трябва да се съхраняват на прохладно и тъмно място,но не и в хладилник.

# 5
  • Мнения: 6 155
Държа я там, където и зимата  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 7 186
В шкаф.

# 7
  • Мнения: 157
Аз винаги съм си държала козметиката в банята.

# 8
  • Мнения: 6 155
Аз винаги съм си държала козметиката в банята.

Не ти ли се разваля?  newsm78 Чувала съм, че не трябва да се държи на влажно място  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 870
Аз си я държа в един шкаф с огледало, там си е хладно... Миналата година като си взех телефона Siemens имаше подарък към него хладилна чанта с вградено радио, за плажа ще е идеална Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 622
 Никога не съм слагала козметика, каквато и да било в хладилника. Виждала съм някои да си слагат червилата например лятно време в хладилник, но аз не виждам чак такъв смисъл. НАли бачка климатика и така, или иначе не е 35 градуса, както навън  Thinking

# 11
  • Мнения: 6 164
На едно и също място. Зима/лято вкъщи все е една и съща температурата!
Виж навън вече, ако оставя чантата на слънце, става кофти.

# 12
  • Мнения: 5 317
Виждала съм някои да си слагат червилата например лятно време в хладилник, но аз не виждам чак такъв смисъл.

Едно лято(преди 2-3 години)беше страхотна жега и моливите за очи и устни ми се размекваха,та тогава и аз съм ги слагала в хладилника за малко.

# 13
  • Мнения: 295
В банята и на тоалетката си държа козметиката

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Винаги си я държа в едно шкафче в спалнята - и зиме и лете Peace

Общи условия

Активация на акаунт