Чешка фирма за бебешки дрешки Zip-Zap - знаете ли нещо ???

  • 1 637
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 660
Здравейте , момичета !  bouquet
 Онзи ден случайно попаднах на едно магазинче / мисля , че се казваше " Бебемания "/ намиращо се в Базар GMCity / срещу Била / и открих страхотни дрешки на тази фирма . Вярно , че не са от най- евтините , но си заслужава - качество , материи , цветове  , въобще са супер . Лошото е , че знам само това място , а и зареждането е оскъдно , така че се наложи да си оставя телефона , да ме информират когато идва стока , че майките се биели чак !!!
Някоя от вас знае ли друго магазинче , което да ги продава или / още по-оптимистично  Laughing!!! / -склада , от който ги зареждат ?

# 1
  • Мнения: 302
Сина ми имаше космонавт на тази фирма. Много сладьк и добре изработен! Доволна съм.

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 09:56 от Patelina73

# 2
  • Мнения: 1 187
Тези стоки ги внася фирмата, която внася и Fuar Baby, много рядко имат нещо и то малко номера.А за магазина от където си купила казва се "Палавници" надали ще ти се обадят, тя собственичката взема на всеки клиент телефона и вече може телефонен указател с имената и номерата на мамите от Младост да издаде, много добре я познавам no

# 3
  • Мнения: 467
не, за съжаление:-((
 Обаче и аз съм адски доволна от тези дрешки! Али износва няколко такива и са като нови, а и след нея ще останат такива!!

# 4
  • Мнения: 660
Жалко ! Надявах се на повече информация , но ако науча нещо обезателно ще пиша , за да се " Класират " и други мами !!!

# 5
  • Мнения: 577
И ние имаме едно гащеризонче,но и ние го износваме,така че не занм Laughing

# 6
  • Мнения: 2 663
Аз си купувам Zip-Zap от бебелан (предпоследната пряка в дясно посока Плиска преди локалното,като идваш от фестивална)и съм също много доволна,дори днеска минах през магазина и купих няколко комплектчета,страхотни са ,а и там избора беше много голям

# 7
  • Мнения: 147
Аз си купувам Zip-Zap от бебелан (предпоследната пряка в дясно посока Плиска преди локалното,като идваш от фестивална)и съм също много доволна,дори днеска минах през магазина и купих няколко комплектчета,страхотни са ,а и там избора беше много голям

А цените как са? Спомням си, че Лоана бяха доста скъпи дрешки.

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Преди малко купих едно комплектче панталонче+блузка за подарък и се оказа, че е точно на тази фирма. Пазарувах от детското магазинче, близо да пазара в Младост 1 (преди това продаваха пица на парче там) Имаше още неща на Zip-Zap
За цената- 29 лева беше

# 9
  • Мнения: 89
Днес ги открихме и във Варна Laughing На пазар чаталджа-единия от бебешките гаражи.

# 10
  • Мнения: 89
Но и да отбележа ценичките май са доста дебелички. Гащеризонче с блузка около 40 лв.

# 11
  • Мнения: 36
Магазин штъркел и КОМЕС

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Видях якенце на тази фирма в магазина в рибния блок на пазара Красно село
За цена не съм питала,но изглеждаше много симпатично:)

# 13
  • Мнения: 2 085
Много са хубави дрешките!Имаме няколко блузки подарък, страшно съм доволна, не са мръднали, а се перат в седмицата по веднъж.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 657
Вчера видях пролетно якенце в Комсед.А цената беше около 40 лева!

Общи условия

Активация на акаунт