За измерване на температурата

  • 531
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Моята бебка е на 7 месеца ,сега и меря температурата в дупето.Обаче незнам колко минути да държа тернометъра. Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 9 847
Зависи с какъв термометър мериш.Ако е с обикновен живачен-мисля две минути е достатъчно.Аз съм много доволна от електронния на Бертони-издава звуков сигнал като е готово.Става максимум за минута.Препоръчвам ти го -струва около седем лева. Peace

# 2
  • Мнения: 255
Да измервам с обикновен.И аз ще купя електронен.Много благодаря  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 640
обикновените термометри са най-точни, з-то не се влияят от състоянието на батерията. Докато мериш, гледай живачния стълб- като спре да се качва, си готова Hug

# 4
  • Мнения: 1 489
Да измервам с обикновен.И аз ще купя електронен.Много благодаря  bouquet  bouquet
Хич не ти трябва електронен.Изобщо не са верни.На скоро така си изкарах акъла с един такъв и добре,че се сетих да си примеря моята Т и според електронния имах,а според два други обикновенни нямах.
Иначе за измерването,като спре да се качва е готово.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186

Хич не ти трябва електронен.Изобщо не са верни.На скоро така си изкарах акъла с един такъв и добре,че се сетих да си примеря моята Т и според електронния имах,а според два други обикновенни нямах.
Иначе за измерването,като спре да се качва е готово.

Повече от 5 години ползвам електронен термометър. Никога не е имало разминаване с живачния. Проверявала съм няколко пъти, когато не съм била доволна от показанията  Mr. Green
Друг е въпросът, ако самият термометър не струва. Чувала съм доста лоши отзиви за тези на Бертони.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 741
При обикновен термометър държиш докато спре да се качва живачният стълб.
При мен също няма разминаване м/у електронен и обикновен. Имам обикновен и 2 електронни.

# 7
  • Мнения: 5 500
Изключително съм доволна от електронния Т. На Чико е и е сигурно 10 годишен, не съм сменяла батерия даже. Точен е до стотни и няма проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт