45 ЦДГ "Алиса"

  • 3 030
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Здравейте,мами!
Много ви моля за съдействие!Евентуално ще се наложи да преместя малкото диваненце в нашия квартал.
Единствената детска градина,която ми допада на външен вид-ремонтирана сграда и голям двор...е 45 ЦДГ "Алиса".
Има ли някоя от вас,която да има инфо за градината?Какви занимания предлагат ?Имат ли плувен басейн?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 412
Това детската градина на ул. "Враня" ли е? И на мен ми харесва поддръжката на двора и външения вид. От 5-6 в района, които съм проучвала, за тази имам много добри отзиви. Но ми е интересно, дали има майки с лични впечатления.

# 2
  • Мнения: 644
На ул.Шумен е.Пада се зад Кенар.И аз затова пускам запитване-искам ли4ни впе4атления да 4уя.Ина4е съм много доволна от сегашната детска градина ,в която е малкия ,но ни е дале4ко-преди живеехме в Надежда,а сега сме на Сливница и Опъл4енска....Имат си басейн,танци,рисуване ,език,ски...Затова се двоумя много ,дали да го местя...А се знае с децата-там е ОДЗ... Thinking

# 3
  • Мнения: 151
Здравейте! Малко късно се включвам, но дано съм полезна . Та на въпроса - дъщеря ми ходи в тази детска градина. Лично аз съм много доволна и от педагозите и от базата там. Сега ми предстои второто ми дете да постъпи там и ще съм спокойна за него. Нямат плувен басейн, но предлагат други занимания - народни танци, английски, карате, йога, пиано. Дано не съм забравила нещо. Но в общи линии е това. Аз записах и второто си дете там - а това значи само едно - ДОВЕРИЕ. Желая Ви успех!

Общи условия

Активация на акаунт