Рожден ден в Пловдив - къде?

  • 1 537
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 277
Има още почти два месеца до рождения ден на Алекс, но отсега съм се замислила къде да го организираме, кои приятелчета да поканим и т.н. Blush
Май ще имам обаче нужда от помощ с избора на заведение. Видях двете теми за Пловдив чрез търсачката, но те не ми помогнаха. Няма ли някъде в Пловдив някаква сладкарничка с хубаво закътанко дворче с прилични пързалка и люлки /и без фонтан  Naughty/ newsm78?! Където да става и вътре да се влезе с децата, ако е лошо времето. Е, някъде близо до центъра, де, щото аз знам една, ама е в посока Коматево. Може би около 10-на дечица с майките им ще поканим. На мен не ми се струват подходящи нито Екселсиор, нито МакДоналдс, нито Ескалибур, нито Юнивърс Rolling Eyes В Халите празнувахме миналата година, искам да е на друго място.
Много се надявам да ми помогнете   bouquet
 

# 1
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Бяхме на рожден ден в Сентрал Парк на Младежкия хълм и беше добре за децата.

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
"Скалата" - не съм виждала досега дете да е изскочило оттам на улицата. Доколкото знам сладкарница "Неделя" в център "Рилон" на Хр.Ботев има дворче, но без люлки (не съм надниквала в него обаче и не знам за фонтан). Иначе Макдоналдс на ВСИ май става за тази възраст. 

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Бяхме на рожден ден в Сентрал Парк на Младежкия хълм и беше добре за децата.
На рождения ден на детето ми Grinning
Наистина е удачно за децата. Имат детско меню с малка играчка, храната е вкусна, обслужването добро. Фонтани няма Grinning
Мисля тази година пак там да празнуваме на Мая рождения ден, хареса ми предния път.

# 4
  • Мнения: 12
миналата година празнувахме в НОВОТЕЛА. беше много готино. площадката е чиста ; отдолу земята е с корк ( меко е като падат ) ; широко и заградено е.
препорьчвам

# 5
  • Мнения: 455
Ние празнувахме рожденния ден на малкия в детски център в Тракия/до Мебелна къща - т.н. испански къщи/. Събрахме се близо 15 възрасни и десет хлапета. Детския центгър се казва "Детско царство" е много приличен. В съседство до него има кафене - та ако децата са по-големи може да се оставят в центъра /една "кака" се грижи за тях/ а възрастните може да седнат в кафенето. На всичкото отгоре е и на съвсем прилични цени - по 1лв. на час за дете. За възрастни не се плаща. Като цяло повечето от децата в Кючюка си празнуват рожденните дни там. Телефон за връзка - 682536 и 0888644385.

# 6
  • Мнения: 1 077
аз пък си харесах едно кафене, запазих си го само за нас - с малка градинка и една стая вътре - ту ръмеше, ту слънце грееше, но стояхме най-вече под заслона навън.

+ само за нас
+ децата няма къде да избягат, почти няма къде да се ударят съвсем няма къде да се скрият.  Mr. Green
+ храната - за направих от 10 франзели 300 сандвича, да стават и за деца...., е има и друг вариант...  Mr. Green - кетъринг, баби...
   
- вътре беше мааалко тясно и ако се съберете 10 майки и 10 деца, ще стане страшно... Rolling Eyes
- няма люлки и пързалки, но за мен това всъщност е + при такива мероприятия.
- Предпочитам един ден без пързалки, отколкото да  гледам 10 деца + 10 гости + пощуряла рожденничка

снимки: http://s22.photobucket.com/albums/b320/belyata/Ida%20rojden%20den/

за тази година имам по-сериозни планове, но е рано да се каже.... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт