Dufaston

  • 3 415
  • 9
  •   1
Отговори
pili li ste dufaston za predizvikvane i normalizirane na cikal bez nali4ie na zaboliavane,po kakva shema i kak vi doide?

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Да пила съм, но аз съм с поликистозни яйчници и нямах овулация и ми идваше на 2-3 месеца.
Пиех го 5 дни 2 x1 на ден и до 20 дни трябва да ти дойде.
И все пак консултация с лекар ако вече не си го направила!
Успех!

# 2
  • Мнения: 7 640
зависи какво разбираш под нормализиране на цикъла- ако имаш нередовна менструация, с Дуфастноа просто ще ти се предизвика псевдоменструално кървене. Т.е. ако целиш нормален менструален цикъл с овулация, това не е решението.

# 3
  • Мнения: 2 550
Пих го 10 дни по 2 пъти на ден и ми дойде.
Два дни се чудех дали съм в цикъл  newsm78 На третия вече беше, както си ме у реда

# 4
  • Мнения: 1 113
За предизвикване на цикълът съм го пила както Марчето - 2х1 табл. в продължение на 10 дни, аз нормализиране се пие от 16-тия ден на цикъла 2х1, пак 10 дни, няколко месеца по ред.

# 5
mersi i na men taka mi kaza ginekologkata da gi pia no sled deset dni triabva li da gi spra da mi doide ili taka da gi pia dokato mi doide,Safo ti kak napravi

# 6
  • Мнения: 1 113
Спираш ги (тя опаковката свършва), изчакваш да ти дойде и от 16-тия ден на новия цикъл пак почваш.

# 7
  • Мнения: 485
Аз пия в момента. Доктора ми каза да го пия от 15тия до 25тия ден 2х1 на ден и така три месеца. Пия го за нормализиране на цикъла. Нямам други проблеми, изписа ми го след като си направих хормонално изследване и се оказа че всичко е наред, но цикъла ми винаги е бил нередовен, като преди бременността ми беше ужасно нередовен сега е по-добре но пак е нередовен и затова сега пия Дуфастон.

# 8
  • Мнения: 328
Аз също съм с нередовен цикъл.Пила съм и Дуфастон,и Оргаметрил,и със спирала бях и две деца съм родила.....и нищо не помага.Последния ми опит беше със спиралата.Идваше ме що-годе нормално(но около 35-40 дни),но изкарах три години с нея и се наложи да ми я махнат.Започнаха отново старите проблеми-от три месеца без цикъл.Лекарката ми предписа Оргаметрил за предизвикване и понеже не искам да пия хормони непрекъснато,ми препоръча да започна да взимам Фемикур поне три-четири месеца.Лекарството е на билкова основа и няма странични действия,препоръчва се също и за предменструални неразположения.Дано този път си реша проблема.Ще пиша пак след време за резултатите.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 478
Пих дуфастон за задържане по време на бременноста ми но не мога да ти кажа дали той може да ти предизвика и нормализира цикъла.

Общи условия

Активация на акаунт