Постепенно ли става захранването с месно пюре?

  • 1 080
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Ако е захранен с зеленчуково?
Месото в месно -зел.пюрета не е много та се чудех направо ли се замества цялата доза зеленчуково от първия път newsm78.

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз дадох купено и както казваш не е много,та дадох цялото бурканче от раз.Не е имал никакви проблеми.

# 2
  • Мнения: 3 042
  Grinning Аз захранвах и с месното пюре, така както със зеленчуковото - постепенно.

# 3
  • Мнения: 7 640
първия път дадох половин бурканче, допълних със зеленчуково. След това- цялото.

# 4
  • Мнения: 1 111
първия път дадох половин бурканче, допълних със зеленчуково. След това- цялото.
И аз така направих.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
  Grinning Аз захранвах и с месното пюре, така както със зеленчуковото - постепенно.
Peace

# 6
  • Мнения: 1 555
първия път дадох половин бурканче, допълних със зеленчуково. След това- цялото.
И аз така  Peace

# 7
  • Мнения: 1 327
първо дадох бульон, после няколко лъжички пюре и като нямаше проблеми си изяде цяло бурканче  Wink
правя си го вкъщи, затварям бурканчетата и буф в хладилника и  си имаме за 1-2 седмици..

# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
Винаги когато въвеждах нова храна захранвах постепенно. Няма за къде да се бърза толкова.

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Постепенно въвеждах всяка нова храна, в това число и месното пюре.

# 10
  • София
  • Мнения: 100
   Здравейте!Момичета да попитам и аз нещо.И ние ще почваме сега да се захранваме с месно пюре, смятам да я захраня постепенно.Но вече Алекс яде през ден по 1/4 жълтък, докато я захранвам с месното пюре трябва ли да и давам жълтък?И как да процедирам?Благодаря ви предварително Blush

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Постепенно въвеждах всяка нова храна, в това число и месното пюре.



 Peace

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
   Здравейте!Момичета да попитам и аз нещо.И ние ще почваме сега да се захранваме с месно пюре, смятам да я захраня постепенно.Но вече Алекс яде през ден по 1/4 жълтък, докато я захранвам с месното пюре трябва ли да и давам жълтък?И как да процедирам?Благодаря ви предварително Blush


Ако не сте имали проблеми с жълтъка си давай, но слагай в зеленчуковото, нали ще ги редуваш, един ден зеленчуково на другия с месо, та жълтъка слагай в зеленчуковото, не, че ще има проблем ако слагаш в месното, но е по-добре да се балансират нещата  Peace

# 13
  • Мнения: 695
аз я захраних постепенно с месното.попринцип всяка нова храна трябва да се въвежда постепенно smile3503

# 14
  • София
  • Мнения: 100
Doniboni, а като я захранвам с месно нали първия  ден и давам една лъжичка, а втория - две и т.н.Или първия ден една лъжичка месно и на следващия ден зеленчуково ли да и дам?Нещо не ми е много ясно с това месното как ще стане.Ако можеш да ми обясниш по-точно ще съм ти много благодарна.С жълтъка нямахме проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт