На море в БГ - 2007 - Всичко по темата! - Тема 2

  • 55 437
  • 566
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
И мене ме обхвана предстартовата морска треска, та....да се преброим кои сме любителите на най-крайните точки на южното Черноморие.
Живот и здраве-смятаме за 4 пореден път да отидем на Синеморец със съпружеството, дали ще вземем дребон ще се доуточнява. Макар че и там започна заселването-все още е чисто откъм гръмогласна чалга и денонощни барове-нещо, което много ценим.
Ще има ли някой в тези посоки? Миналата година за една бройка да се видим с едно мамче, ама бяха пристигнали в деня, когато си заминахме. newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Сър Дечко,
аз съм луд,луд фен на Ахтопол,Синеморец и Варвара  Hug Умирам за там...
Тази година искахме да идем на Синеморец,но прочетох доста негативи заради постоянното строителство там,много шумно и много прах.Та май ще пропуснем.
В Ахтопол пък не можем да намерим хубав хотел,а в квартири и къщи не обичам.
Вие къде на Синеморец ще сте и за какви пари и условия?

# 2
  • Мнения: 5 370
Ами аз знам, че си има строителство-неизбежно е.
ама на фона на другите комплекси и курорти е просто рай.
Миналата година почивахме в КАСА ДОМИНГО, по-предната-в къщата за гости на Мария Гроздева.
И от двете места съм много доволна!!!! Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 268
Боби, ние сме на Арапя от 12.07. Дано нещо не се обърка, че в тия несигурни времена ...  Crazy Laughing ... ставам параноичка вече  newsm78

# 4
  • Мнения: 5 370
Боби, ние сме на Арапя от 12.07. Дано нещо не се обърка, че в тия несигурни времена ...  Crazy Laughing ... ставам параноичка вече  newsm78
суперско-като наближи времето-ке свиркам. Whistling
Зависи кога Жоро ще е отпуска.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз в момента обработвам мъжо да отскочим до Синеморец или Варвара Grinning
Половината от отпуска ще сме на Крапец, а за другата още се чудим newsm78 Хем искаме да отидем и на юг, хем пътят е много - губим цял ден, щото Крапец е много на север Confused. Но пък направо се влюбих в скалите на Варвара и искам и тази година да ги видя ПЪК! Mr. Green Ще отпоскуваме през август Grinning.

# 6
  • Мнения: 5 370
ЛЕКСИ-суперско, ще го имам ИЗНАПредвид.
Зависи кога ще се договорят Жоро и прекия му шеф-ако сме август-ще сФиркам. Whistling
Ние със сигурност сме натам-той друго просто не признава. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 7 242
Свиркай Grinning
Ама задължително да отидете /ем/ на скалите на Варвара. Уникални са!

# 8
  • Мнения: 1 547
Скептично съм настроена към сегашния Синеморец и се чудя дали да си развалям спомените и впечатленията, но мисля да отидем все пак. Искам да видя с очите си докъде са полазили тези чудни места. По план-график ние ще бъдем там от 1 юли, ако котки не ни минат път, но да видим.

# 9
  • Мнения: 5 370
Скептично съм настроена към сегашния Синеморец и се чудя дали да си развалям спомените и впечатленията, но мисля да отидем все пак. Искам да видя с очите си докъде са полазили тези чудни места. По план-график ние ще бъдем там от 1 юли, ако котки не ни минат път, но да видим.
То нямаше начин да не бъдат полазени-ама все пак го предпочитам пред Созопол и Приморско. Confused

# 10
  • Мнения: 1 645

В Ахтопол пък не можем да намерим хубав хотел,а в квартири и къщи не обичам.


Blondi , видя ли този хотел http://www.lolagarden.com

Миналата година бяхме там и съм много доволна от хотела,(само от него )единствено баните бяха леко " обновени ", но ни казаха че това лято ще са изцяло обновени.
От долу има ресторант във който ползвахме миналата година 20% отстъпка.
Дават и легло за детенце.

# 11
  • Мнения: 1 547
Сърдечко, я разясни, моля, за Каза Доминго - знам, че ходите там. Кои стаи са по-широки и удобни за двама с бебе? Преди на сайта май имаше план на комплекса, но сега не го намирам - може и да не съм догледала.  newsm78

За последно сме ходили във вила Фани и в къщата на Георги Диков. Във Фани си направихме резервация по интернет, но не съм доволна, защото стаята ни беше кутийка без балкон. Решихме да останем още и Фани ни намери стая в къщата на Георги Диков - роднини са. Там беше по-обикновено, но стопаните - несравнимо по-мили, гостоприемни и любезни.

Тези дни ще се обаждам за резервация и искам да направя добър избор Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 370
смърфи, ние бяхме миналата година в обикновена двойка с балкон, гледащ към басейна и ресторанта-без дребния. Нещо не виждам като как може да се сложи там детско легълце-стаята ми е пред очите.
Но си спомням, че служителката ни каза, че другите двойки, които гледат към полянката с колите отзад са по-широки точно щото нямат балкон.
Има и една междинна стая като трапезария с хладилник, маса и столове-там може също да се ползва и балкончето за простиране.
Ако знаеш телефоните -обади им се и ги питай, ако ги нямаш-свирни да ти дам ГСМ-а.

# 13
  • Мнения: 1 547
Сърдечко, благодаря много  Hug
Помня, че повечето стаи бяха много тесни и че имаше стаи, които гледат назад и са по-удобни за семейство с деца.
Ще звънна да ги питам  Wink

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 280
много ми се иска да стигна тази година до Ахтопол или Синеморец, но все още не съм избрала къде точно, а и ми се иска да го видя преди това

бях се спряла и на Доминго,но май ще се откажа

по принцип търся вила с басейн,но незнайно защо не попаднах на такива в този район ,може и да е в някое село  -  ако някой знае нещо подходящо моля да сподели

от тук научих и за Крапец и също много ме запали, иска ми се нещо по-спокойно заради децата,там например има вила с басейн и ако не намеря нищо около Синеморец може и на там да отлитнем

Общи условия

Активация на акаунт