Слънцезащитни млека и лосиони

  • 1 518
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 564
Използвате ли и от кои сте доволни.И двете ми момченца са доста светли(особено големия).С него съм използвала само когато го водя на плаж,но сега искам да използвам и за двамата,а не знам какво да взема.

# 1
  • Мнения: 249
Със сигурност нещо с голям фактор Peace

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На Бюбхен слънцезащитното мляко, доволна съм (ама като не помня фактора Confused)

# 3
  • Мнения: 27 524
Ако имаш повече парички - Мустела.Ако не - на Нивеа  Peace Фактор - над 40  Simple Smile

# 4
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ох и аз имам същия проблем.Толкова е беличък,че чак е прозрачен.Ще трябва да ползвам постоянно нещо с голям фактор.Ще следя темата с интерес.

# 5
  • Мнения: 2 910
Същия проблем е при нас. Марти е много беличка и аз съм се насочила към Виши- фактор 60. Мустела при нас не се намира и нямам голям избор.

# 6
  • Мнения: 577
И ние сме с Мустела

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Чико 50 фактор Peace

# 8
  • Мнения: 4 187
Ползвала съм Клоран 50, Нивеа 30, тази година мисля да взема Мустела. Не ми мирише много приятно, но съм очарована от всички други продукти, така че ще заложа на нея  Wink.

# 9
  • Мнения: 388
Много съм доволна от Виши-60-ти фактор.От както се е родила сме с него.

# 10
  • Мнения: 670
Мажа лицето, гушката, ръчичките със слънцезащитно мляко на Mustela SPF50.

# 11
  • Мнения: 135
na Chicco - 40-ti faktor... No se raznasq malko trudno... Mnogo hubavo uhae...

# 12
  • Мнения: 2 849
И аз мисля да заложа на Мустела . Peace

# 13
  • Мнения: 1 881
И моето бебе е много беличко, но Чико с фактор 40 ни е напълно достатъчен. Както отбеляза вече една мама, трудно се разнася, но това е добре, защото е мазно и остава филм по кожата, докато по - хидратантните по - бързо попиват.

Искам и аз да попитам нещо, ползвате ли млека от предходната година, на моето пише 9 месеца трайност след отварянето, та се чудя дали наистина му има нещо след този срок newsm78

Последна редакция: нд, 16 апр 2006, 21:24 от Небесна

# 14
  • Торонто
  • Мнения: 837
 Момичета, нека  ви кажа, че каквато и да е марката - фактор обявен над 50 е нереален. Тоест никоя компания няма право да публикува фактор на продукта си над 50 - не е разрешено от Световната организация за контрол на козметичните продукти. Ако не се лъжа тези които вече са ги произвели преди наредбата имат право да ги продадат до изчерпване на количествата. Това ме навежда на мисълта,че споменатият фактор 60  на Виши не е съвсем пресен и даже клони към изтичане срока му на годност.  Единственото, което е правилно да е написано, но пък не е сигурно е "SPF 50 +" ako се претендира за фактор над 50.

Общи условия

Активация на акаунт