detence mi e bolno...

  • 642
  • 6
  •   1
Отговори
Az sam v Garcia...detence ve4e 1 sedmica ima T ,ka6lq...ima sopoli,ne qde nisto....lekarqt,koito go pregleda tuk,kaza 4e e ot uhoto,dade mu antibiotik,koito mu drazni stomaha qvno....kato se zaka6lq ponqkoga povrasta....daite savet Cry

# 1
  • Мнения: 5 790
Пиши на лични на Birdie - той е лекар в Гърция, може да ти помогне. Успех и бързо оздравяване!

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 841
На моята дъщеря също по никакъв начин немога да и дам антибиотик - още с близването на лъжичката започва да и се повдига и аз съм намерила единствения възможен начин за мен - давам и го с малко мляко , колкото и това да се отрича от някои майки, аз просто немога да и го дам иначе.
При вас може би е по същия начин, едва ли Аб дразни стомаха, по вероятно е да има секрети в гърлото и при закашляне отделя храчки и затова повръща.
А температурата опитай да я свалиш, аз съм много доволна от свещички Еферелган, поне няма вероятност да ги повърне.

# 3
za antibiotika-i az sas mlqko go davam,no qvno 4e sled vreme vkusa mu se promenq....zapo4va da gor4i
svesti4ki ne znam kak ste im obqsnq v aptekata.....no mi se vijdat dobro re6enie!
mnogo ti blagodarq!!!:)

# 4
  • Мнения: 1 178
Използвам свещички парацетамол и съм много доволна, действат и обезболяващо и са много добре решение.
В аптеката поискай Υποθετα (ipOtheta) Paracetamol или Panadol и кажи за колко голямо дете.
Според мен е най-добре да се обадите на лекаря, който го е преглеждал.
Бързо оздравяване.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 715
Аз се опитах да давам антибиотик на Дияна с кисело мляко, т.е. давам кисело мляко, за да не е на гладно, но повръща.
И затова независимо в колко часа давам антибиотика - будя Дияна, храня и тогава давам АБ.

# 6
  • Мнения: 5 790
Пиши как е детенце.... оправя ли се?

Общи условия

Активация на акаунт