Обичате ли да плувате на спокойствие???

  • 508
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 097
За тези, които обичат да плуват и няма къде да оставят малчовците

Център "неЗнайко" - http://www.neznaiko.com/index.php?option=com_contact&task=vi … mp;lang=bulgarian

ул."Цьрноок" 5 ,вход от ул."Д.Хаджикоцев"40
tel:9633226-сл.обяд
GSM:0898 588996
Центъра се намира между х.Хемус и плувен басейн "Спартак" до у-ще "Захари Круша" и "Пощенска Банка".

Този център се намира в близост до басейн „Спартак”. От м. Май в събота и неделя започва да работи група за деца – арт занимания : рисуване, театър, слово, музика, .... по някаква програма. Още не са я публикували.  През това време мама и татко могат да си поплуват на спокойствие!!!

За момента има само рисуване през седмицата и арт занимания за бебета над 6 месеца. И училище за родители най-вече.

Май ще има и нещо като дневен лагер за по-голямите през лятото.  newsm78 Но не е зле да се провери.

# 1
  • Мнения: 998
Dino, благодаря за инфото  bouquet
Това са арт-занятията за най-малките  е интересно. Не съм чувала да се прави на друго място. Обаче за тях пак е с придружител, така че Sick ......май няма да се плува Cry

# 2
  • София
  • Мнения: 39 763
Аз си помислих, че си намерила празен, спокоен плувен басейн Simple Smile
Имаше тема за този център.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не е лошо предложението..., но ми е твърде далеко ooooh!

# 4
Благодаря за инфото, на мен ми е наблизо и ще проверя дали ще има летни занимания за по-големите деца.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
аз пък си мисля, че ако се надигна да отида на плуване, няма да пропусна да взема и децата с мен. Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 097
аз пък си мисля, че ако се надигна да отида на плуване, няма да пропусна да взема и децата с мен. Wink

И аз за това говоря. Излиза се с децата, които ако не искат да плуват могат да правят друго нещо. При мен нещата са противоположни. Голямия обича да плува и даже ни тормози на тема "плуване". Малкия не иска и да чуе. Стои във водата, трепери и се вкопчва  в тръбата. Не смее да я пусне. На всичкото отгоре непрекъснато мрънка.  tantrum

Що за удоволствие е това? Мъка е и за двете страни.  По-добре да го заведа някъде и да прави нещо приятно, отколкото да е с мен и да има неприятни усещания.  Crossing Arms А и аз самата ще съм по-спокойна, ако не е като шамандура.

Общи условия

Активация на акаунт