Самотни майки

  • 6 883
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Мили мами, как се справяте със самотата? И вса6ност след като имате прекрасно детенце до вас 4увствате ли нужда от мъж до вас?

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 09:31 от Мама от Финландия

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Малко гадно звучи,но не изпитвам кой знае каква нужда на този етап.Един мъж покрай мен означава допълнителни грижи,а покрай малкия ми стигат.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 746
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=33.0

Докато растях моята мама май беше изяло посветена на мен. Започна да се чувства самотна едва след като аз порастнах и започвам да липсвам по-често от нас.

# 3
  • Мнения: 119
И все пак си знае6 4е 6те се прибере ве4ерта и 4ака6 с нетърпение.
Аз са6то като разхождам бебо и като виждам другите мами да се разхо
ждат с татковците ми става малко мъ4но, но гледам да не го показвам. Оба4е засега проблема е само мой, ами като попораснем?
Знам 4е не съм направила гре6ка като родих Ми6ето.  Оба4е от време на време си мисля по темата и хи4 не ми е весело.

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 09:28 от Мама от Финландия

# 4
  • Мнения: 2 863
Здравей мила,
Оправи си заглавието на темата и пиши на кирилица, за да могат повече хора да те прочетат Hug
Почети във форума писали сме на подобни теми... И да си с мъж до теб, пак можеш да си самотна. Хората са различни- на едни жени им липсва повече мъжът до тях, на други по-малко.... Изгради си свят за теб и детнеце, ако имаш близки, приемай помощта им, а ако имаш и повечко приятели- най-добре:))

# 5
  • София
  • Мнения: 6 477
Почети във форума писали сме на подобни теми... И да си с мъж до теб, пак можеш да си самотна. Хората са различни- на едни жени им липсва повече мъжът до тях, на други по-малко.... Изгради си свят за теб и детнеце, ако имаш близки, приемай помощта им, а ако имаш и повечко приятели- най-добре:))

  202uu  202uu  202uu
Джали, мъдра както винаги! Много точно си го казала! Да, наистина когато си с много малко бебе и по празници гледаш другите по цяло семейство ти е кофти, но с времето минава това усещане. Изпитвах го и аз когато дребната беше бебе, сега вече - ни най-малко. Дано и ти, мила, да успееш да превъзмогнеш тази мрачнота и да продължиш с ведро лице напред!

# 6
  • Мнения: 193
Чувствам се ужасно самотна,да но...когато малкият го няма до мен!
Мъж? Изобщо не ми липсва.

# 7
  • Мнения: 193
Чувствам се ужасно самотна,да но...когато малкият го няма до мен!
Мъж? Изобщо не ми липсва.
Е,малко поизлъгах,липсва ми от време на време,в леглото...имам впредвид Laughing

# 8
  • Мнения: 2 863
Чувствам се ужасно самотна,да но...когато малкият го няма до мен!
Мъж? Изобщо не ми липсва.
Е,малко поизлъгах,липсва ми от време на време, в леглото...имам впредвид Laughing

 Joy да, да и на мен така:))

# 9
  • Мнения: 193
Чувствам се ужасно самотна,да но...когато малкият го няма до мен!
Мъж? Изобщо не ми липсва.
Е,малко поизлъгах,липсва ми от време на време, в леглото...имам впредвид Laughing

 Joy да, да и на мен така:))
Ами жени сме все пак,пусти му и хормони...

# 10
  • Мнения: 3 634
Чувствам се ужасно самотна,да но...когато малкият го няма до мен!
Мъж? Изобщо не ми липсва.
Е,малко поизлъгах,липсва ми от време на време, в леглото...имам впредвид Laughing

 Joy да, да и на мен така:))

И аз в кюпа Grinning

# 11
  • Мнения: 2 956
Чувствам се ужасно самотна,да но...когато малкият го няма до мен!
Мъж? Изобщо не ми липсва.
Е,малко поизлъгах,липсва ми от време на време, в леглото...имам впредвид Laughing

 Joy да, да и на мен така:))

И аз в кюпа Grinning


Е да се бухна и аз  Joy

# 12
  • Мнения: 1 809
Чувствам се ужасно самотна,да но...когато малкият го няма до мен!
Мъж? Изобщо не ми липсва.
Е,малко поизлъгах,липсва ми от време на време, в леглото...имам впредвид Laughing

 Joy да, да и на мен така:))

И аз в кюпа Grinning


Е да се бухна и аз  Joy

Ами..то срам  не срам...и аз в кюпа Embarassed Joy Joy

# 13
  • Мнения: 3 634
За сега сме 5... давайте да видим до края на деня колко ще се събереме...

# 14
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
пишете и мен в групичката за липсата и усещането и

Общи условия

Активация на акаунт