внимание-некадърни лекари

  • 2 046
  • 28
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
преди няколко дни ни откриха луксация и ни сложиха колани.още първият ден пуснах тема и съм много благодарна на всички мами които се отзоваха.но сега искам да разкажа на другите мами за некадърността на лекарят.в деня когато ни откриха луксацията джипито ни ни прати при д-р панчев във 2градска в пловдив.лекарът се оказа ужасно груб и троснат.почти на караница ни каза че трябва да носим каиши и ни прати да си ги купим.като се върнахме точно за 2минути ги сложи и то адски грубо.детето още е наплашено от това.след това ни отпрати.малката плака 24часа от болка.бях безсилна.на другият ден отидох ме при д-р дамянов които ни обесни че детето е направо разкрачено.трябвало е да ни опънат крачетата на90градуса а те бяха на 120.каза ни че има вероятност да има и скъсани мускулни влакна от силното стягане.сега като ни отпусна каишите детето се успокои.вече се смее и гука/макар че още мрънка ,но си мисля че вади зъбче/искам да предупредя и другите майки с този проблем да внимават при кой лекар отиват защото некадъници който не ги интересува детското здраве има под път и над път.

# 1
  • Мнения: 11 534
Това е ужасно!Възмутена съм от подобно отношение и то към деца Twisted Evil Twisted EvilПращай го в черния списък,та мамите от Пловдив да имат едно на ум. newsm11

# 2
  • Мнения: 2 332
Това е ужасно!Възмутена съм от подобно отношение и то към деца Twisted Evil Twisted EvilПращай го в черния списък,та мамите от Пловдив да имат едно на ум. newsm11
Абсолютно подкрепям! Ей, аман от троснати лекари, на които са им виновни пациентите - особено пък такива, които се отнасят така към дечица... Изроди!  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 468
Аман от бездарници!
Жалко, че детенцето е трябвало да се тормози Cry.
Дано да се оправите скоро!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 404
Пожелавам ви бързо оправяне и бебка да се успокои!
А такива лекари - колкото щеш! Това са престъпници, безхаберни и алчни.  И ние ходихме при един тъкъв, който ни взе пари, въпреки че бяхме с направление и ни наприказва куп глупости, само и само пак да отидем на преглед при него. Сега се чудя къде да търся свестен ортопед в Бургас, то май не останаха такива!

# 5
  • Мнения: 3 356
Напиши жалба  до ЗК,изобщо не му прощавай на тоя "лекар".Как може да причини такова страдане на детето?!!

# 6
  • Мнения: 8 917
Отвратителни отношение Close Close Close Слава Богу, че сега малката душичка се чувства по-добре.  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 647
За съжаление некадърните докторо стават все повече!  Twisted Evil

# 8
Стискам палци да се оправите бързо  bouquet
какъв кошмар сте преживели
Напиши жалба  до ЗК,изобщо не му прощавай на тоя "лекар".Как може да причини такова страдане на детето?!!
newsm10
и аз съм на същото мнение

# 9
  • София
  • Мнения: 7 020
Напиши жалба  до ЗК,изобщо не му прощавай на тоя "лекар".Как може да причини такова страдане на детето?!!
Явно докато не започнем да се оплакваме от такива идиоти, нещата няма да се променят.

# 10
  • Мнения: 3 334
Стискам палци и аз бързо да се оправите,а този некадърник #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire на бесилката!!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 227
Напиши жалба  до ЗК,изобщо не му прощавай на тоя "лекар".Как може да причини такова страдане на детето?!!
Много правилно го е казала Изабела. Напиши жалба... Направо побеснявам като чуя за подобно отношение и то към една невинна душица. С това зверско разкрачване той какво цели да помогне или да навреди. Егати "лекаря"  newsm61 smile3511

# 12
  • Мнения: 3 760
Напиши жалба  до ЗК,изобщо не му прощавай на тоя "лекар".Как може да причини такова страдане на детето?!!
Съгласна съм. Знам, че не ти се занимава, но подобни изроди трябва да бъдат наказвана!
Стискам палци детенце да се възстанови скорострелно!

# 13
  • Мнения: 3 069
Това е ужасно!Възмутена съм от подобно отношение и то към деца Twisted Evil Twisted EvilПращай го в черния списък,та мамите от Пловдив да имат едно на ум. newsm11


Подкрепям напълно!

# 14
  • Мнения: 6 315
Тоя доктор заслужава да го опънат него така!  Twisted Evil Наистина напиши жалба и бързо оправяне на бебчето ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт