"Суперобемни мигли" - идейка за в домашни условия

  • 981
  • 12
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Една идея от мен да ви предложа. Нямам спирала 2 в 1, а и не искам да си купувам.
Имам обаче малката спирала на Буржоа за подхранване на миглите, ок. 7-8 лв.

Нанесох първо нея (на горните и долните мигли), оставих да изсъхне, после си сложих втори пласт обикновената ми спирала (в случая - Panoramic Curl, L'Oreal)

Резултатът беше по-обемни и по-подчертани мигли, все едно съм сложила от спиралите 2 в 1.
Рапорт даден  Grinning

# 1
  • Мнения: 157
Рапорт приет newsm08

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271

Тази спирала бяла ли стои, както тези 2в1, или е безцветна?

# 3
  • на Север
  • Мнения: 503
ами дай и фото, плс:)

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817

Тази спирала бяла ли стои, както тези 2в1, или е безцветна?
Съвсем безцветна е.

# 5
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аз съм чувала, че като нанесеш 1 слой спирала, слагаш малко пудра върху миглите и чак тогава нанасяш втория слой, но не знам да не стане много драматично.

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Страхотна идея. Благодаря. Аз имам подхранващата спирала на орифлейм така че ще пробвам веднага.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Пудра знам,че се слага на сухи мигли иии след това се нанася спиралата,има ефект наистина.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 280
аз съм екпериментирала засега само с 2 цвята, за да получа синьо-зелен цвят и синьо-сив

# 9
  • Мнения: 479
Страхотна идея. Благодаря. Аз имам подхранващата спирала на орифлейм така че ще пробвам веднага.
Можеш ли да ми кажеш нещо повече за тази спрала. Харесала съм я, но незнам какво представлява?

# 10
  • Мнения: 1 413
Дудка, а ще стане ли добре ако нанеса пудра, бялата част и черната част - имам една на Лореал, но не съм много доволна, двусъставна е с бял и черен накрайник, та търся начин да я оптимизирам?!

# 11
  • Мнения: 3 447
Това с пудрата наистина има ефект Peace Ако е много рядка спиралата, можеш да сложиш и между първия и втория слой - но да е добре изсъхнал.
Друг номер за оптическо удължаване - с черн молив се слагат точици между миглите. Не линия отгоре, не и отвътре на клепача, а между самите мигли. След това спирала.

# 12
  • Мнения: 240
това с пудрата ще го пробвам още утре сутринта! Simple Smile Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт