Детски диетолог ?

  • 672
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Здравейте, майчета. Бих искала да попитам някоя от вас дали би могла да даде координати на някои детски диетолог или подобен лекар, който да обясни подробо ползите от късното захранване. Таткото иска да отидем, за да чуе мнението на лекар, който се интересува от новите изследвания и препоръки отностно кърмене и захранване на бебета. От самозвани педиатри само сме си патили.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
За кой град иде реч?
Ако е София - на 9 април идете да чуете д-р Анета Попиванова на лекцията на сп. '9 месеца'. Тя е неонатолог, сертифициран консултант по лактация (единствен в БГ) и вероятно ще ви е много интересно да чуете какво ще приказва, също може би ще има време за въпроси Grinning

# 2
  • Мнения: 137
В София търся такъв неонатолог. Може ли повече подробности за тази лекция. Къде се провежда и кога,защото 9 април отмина. Може би става въпрос за м. Май. Имах тежка бременност и не съм посещавала лекции, курсове и семинари за бременни и кърмачета. Благодаря.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Съжалявам, лапсуса е мой.

27. 04. 2006г. – 09.30 ч. в пицария “Мис Каприз” (София, ул. Кракра 2А)
Д-р Анета Попиванова, неонатолог от СБАЛАГ “Майчин дом” ще представи темата
“Кърменето и проблемите на първите дни”

Д-р Попиванова е много компетентна и със сигурност ще ви даде акуратна информация за кърменето Simple Smile
В нашата Библиотека тук също има много интересни четива Wink

# 4
  • Мнения: 137
Тъй като ми е невъзможно да посетя тази лекция, дали бихте могли по някакъв начин да ми дадете координати на д-р Попиванова.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Съжалявам, но не съм сигурна доколко е удачно да разпространявам личната информация, с която разполагам.
Д-р Анета Попиванова е неонатолог от СБАЛАГ “Майчин дом”, вероятно ако се обадиш там, ще ти дадат някакви телефони за контакт с нея.

Общи условия

Активация на акаунт