Великден наближава, ще вапцаме яйца/17-23/

  • 3 755
  • 92
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Не е поетично заглавието, но звучи весело.
При мен ново няма, не ми спря въпреки дуфастона и сега чакам да ми дойде или да ми спре или аз не знам какво чакам.
Майка ми ми купи специални лъскави боички от метро, днес ги чакам и в четвъртък ще боядисвам коковци- 30 на брой. отделно ще взема и пъдпъдъковски яйчета и такива ще боядисвам и изообщо кеееееееееееееф.
Мъж ми е решил да си купуваме колелета и да ходим да караме, обачееееееееее аз не мога Embarassed Embarassed Embarassed, та на 29 години(дърта магарица) ще се уча да карам коуеуо.
Стискам палци на всички чакащи ову, не чакащи лелка, чакащи изследвания и весела седмица и весели постинги само.
Идват празнииииициииииииииииииииииииииииииииииииии

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 11:17 от Ва

# 1
  • Мнения: 553
Мъж ми е решил да си купуваме колелета и да ходим да караме, обачееееееееее аз не мога Embarassed Embarassed Embarassed, та на 29 години(дърта магарица) ще се уча да карам коуеуо.
Не се притеснявай Ва, и аз не мога  Embarassed Embarassed Embarassed и май никога няма да се науча, че ужасно ме е страх от падането  Embarassed Embarassed Embarassed А ти си много смела, щом си решила все пак да се научиш.
Успешна седмичка на всички  Hug

# 2
  • Мнения: 174
Здравейте!
Карането на колело е супер готско и никак не е късно да опиташ
!Само партньора ти не трябва да прекалява...

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Аз така си говоря, защото нямаме още колело, след това кой знае каква песен ще запея Laughing Laughing Laughing
За мъж ми знам, че не трябва да прекалява, той и без това няма време, но щом е решил да видим.
Ще се въоръжа аз с каска и наколенки и преносима аптечка

# 4
  • Мнения: 174
Точно така!
Давай и ще видиш колко е приятно и разтоварващо!

# 5
  • Мнения: 3 376
Ва, не се притеснявай за колелото, лесно се учи, само не трябва да се спичаш от първоначалните неуспехи. Аз самата отдавна имам мерак да покарам пак колело като в детските си години, ама тука в София много ме е страх от уличните кучета, които тичат след колоездачите Embarassed

pkoprinkova, отговарям ти тук вместо в старата тема: хормонките ми учудващо излязоха наред, въпреки странния цикъл Rolling Eyes Как е възможно просто недоумявам newsm78

Хайде успешна седмица на всички! Да е изпълнена само с щастливи емоции покрай яйчицата и козунаците. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте и от мен Grinning Дано през Страстната седмица ни се случват само хубави неща. А всеки, боядисал яйца, нека ги снима и да си направим една Великденска галерия Wink
Ва, като спомена за колело, моят Боби вчера се учеше с баща си да кара на 2 гуми. Баща му, горкия, така се изпоти да го гони нагоре-надолу из квартала. Ние също мислим, когато Боби се научи добре да кара, да си купим и ние колела. Но аз не съм се качвала от 10 клас и не знам как ще се справя newsm78 Май и аз трябва да слагам каската Wink

# 7
  • Мнения: 553

pkoprinkova, отговарям ти тук вместо в старата тема: хормонките ми учудващо излязоха наред, въпреки странния цикъл Rolling Eyes Как е възможно просто недоумявам newsm78


Ами Гризката не знам и аз  newsm78 А док какво казва по въпроса?

# 8
На всички момичета пожелавам весела седмица и много хубави емоции покрай предстоящият празник!
PS:И да нашарите хубаво яйцата:

# 9
  • Мнения: 3 376

pkoprinkova, отговарям ти тук вместо в старата тема: хормонките ми учудващо излязоха наред, въпреки странния цикъл Rolling Eyes Как е възможно просто недоумявам newsm78


Ами Гризката не знам и аз  newsm78 А док какво казва по въпроса?

Ми казва, че овулацията се забавя и за това се бави и цикъла. Не знам това на хормонален проблем ли се дължи или на физиологичен...

# 10
  • Мнения: 553
Гризката, а колко се забава овулацията ти? При мен никога не е била като по часовник - понякога 13-14 ден, понякога 15-16. Това променя леко дължината на цикъла, но е в рамките на нормалното все пак, до колкото знам.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 273
Не е хормонален проблем, Гризка. И на мен хормоните са ми в ред, а овуто понякога ми е на 15 ден, а друг път - на 17-18 ден.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте и от мен Hug
Весела и успешна седмица на всички, и дано се сбъднат надеждите на чакащите newsm17
Аз от днеска започвам да не си чакам лелката, че да видим
Това с изложбата на яйцата го одобрявам

# 13
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте, момичета Grinning. Ва, стига да имаш мерак, ще се научиш. Ние имаме колела и допреди 2 г. си ги карахме. Ама сега д-то ми е много натежали и ме мързи. А не трябва така Wink. Помисли и за ролери - по-лесно е, а и също е много приятно.
Днес бях при док. - имам фоликул 12 мм /май/ от ляво /по-често са от ляво, това дали значи нещо?/. В четвъртък ще правим посткоитален тест. Ако е ОК - инвитро. Ако резултатите са лоши - може би още едно инсе.
Пишете ме и мен за изложбата Grinning

# 14
  • Мнения: 3 376
Моята овулация варира адски много в дните - между 17ти и 25ти ден. Трябва да има някаква причина, но до сега никой доктор не се е наел да ми обясни каква може да е.

Лекси, стискам палци посткоиталният тест да е добър (нали това е целта, че аз се обърках с тези варианти - инвитро и инсе) Praynig

Общи условия

Активация на акаунт