Снимки от рождения ден

  • 991
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 195
Преди да сте почнали да ме ядете  Mr. Green
Ей ви на - снимките
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos& … p;security=ftzLpB

# 1
  • Мнения: 1 645
Мимка,сега ги разгледах.Много добре си излязла,червеното ти отива newsm10 Черно-бялата ваза много ми хареса.Абе гостите ти българи или холандци са...не мога нещо да определя.Ама свещи на мен само холандци ми подаряват Wink Wink Wink И те са много хубави,много обичам аз хубаво аранжирани свещници.Дори сама правя и подарявам.
Мимка,и малкия много е пораснал Peace

# 2
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
адашке, супер секси в тая червена рокля!
пу, да не са ти уруки Simple Smile
добре сте си искарали. и вие и децата!

# 3
  • Мнения: 2 195
Българи са всичките.За свещите,ами просто знаят,че много обичам свещи и паля всяка вечер,та затова цели две семейства ми подариха свещи  Hug Подариха ми и една много яка чанта,обаче иска специални обувки  Confused Ще видим кога ще намажа с тях  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 072
Mimkata, ами пьрво 4естито, 4е аз в темата Що така пропуснах и не 4еститих незная... Embarassed
Хубави снимки, а Станислав неузнаваем, така ми е променен...ве4е е голямо мом4е, ама все така сладьк като от оная снимка Heart Eyes
Мим, пожелавам ти вси4ко най добро, знам, 4е имаШе много преживявания и бьркотии през мин. година. Оправиха ли се в4е4 неЩата

# 5
  • Мнения: 2 195
Не особено,ама вече хич не си го слагам  Wink

# 6
  • Мнения: 2 959
Мимка, снимките са супер, явно и преживяванията са били на ниво. Розите са разкошни. Hug

# 7
  • Мнения: 2 825
Мимката, супер са снимките. И на мене чернобялата ваза много ми хареса Wink
жалко само, че не можахме да чуем как свири  Wink но от снимката на гостите ти си личи, че е било страхотно  Simple Smile

# 8
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Мимката страхотна компания сте и си ли4и 4е сте си изкарали готино Simple Smile
 а какво  е това 4е  не разбрах Simple Smile
и някой път да ни посвири6 .. като се видим Simple Smile
Чрд пак и много щастие и любов  Hug

# 9
  • Мнения: 7 430
Мимка, много си хубава Heart Eyes Hug

На една от снимките направо ти завидях ето тази   Wink и се усмихвай повече - каквото и да ти коства Wink

Целувки от мен мила  bouquet

П.С. И аз монго обичам да паля свещи Peace

# 10
  • Мнения: 2 195
Мимката страхотна компания сте и си ли4и 4е сте си изкарали готино Simple Smile
 а какво  е това 4е  не разбрах Simple Smile
и някой път да ни посвири6 .. като се видим Simple Smile
Чрд пак и много щастие и любов  Hug
Това е стенен часовник и вместо цифри има накрайници със щипки да си защипваш бележки.За такива разсеяни като мен  ooooh! Laughing

# 11
  • Мнения: 5 183
Мимка, много секси рокля, браво! И страхотно ти стои!
А с пианото много ме впе4атли!
Станислав пораснал и станал 4аровен млад мъж  bowuu  Wink и ти е "одрал кожата"!
Не ми стана много ясно от снимките кой е татито ви /май този с жълтата риза/, но мал4о определено си прили4а изклю4ително много на теб!

# 12
  • Мнения: 1 370
Мимка, снимките са ти страхотни. И аз да не изпусна да ти кажа, че роклята ти е невероятна и че наистина много добре ти стои Hug
Блазе ви, за хубавта групичка, където сте се събрали
Синът ти е толкова чаровен, че не знам как ще го опазиш ooooh!

# 13
  • Мнения: 7 914
Е-е-е, мимке, страхотна е  вазата  с червените рози  newsm10
 А с червената рокля , обираш всички  smile3501


С една дума страхотни снимки! smile3503

# 14
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мим4о,снимките са супер  Hug
Ти си страШна мацка с 4ервената рокля и аз като Дидката благородно ти завидях ( виж снимката дето е пейстнала Дидонка  WinkBlush
Много ми харесаха свеЩите и 4асовника съЩо е оригинален. Татето ти подари цветя,нали? А ти викаШе,4е сигурно Ще забрави  Wink
Стъ4ко фастъ4ко е голям сладур,толкова е порастнал,да ти е жив и здрав  Hug

Общи условия

Активация на акаунт