Събирам отзиви за Дюни

  • 14 561
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Моля ви, ако някой е ходил да сподели, защото проучвам нещата за там за лятната ни почивка, като за първи път ще водим и детето (на 2 г. 6м.). Опитвам се да се свържа с даденият в сайта им телефон, но никой не вдига от няколко дена. Кажете ако знаете цени, условия, препоръчайте хотел. По принцип съм си избрала място за почивка, но искам да проуча и Дюни и да реша накрая.Много благодаря предварително.   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 685
Много е хубаво там, но съм виждала Дюни само от вън.Никога не съм почивала там.
Знам, че там е с карти за деня.Картата за човек на ден е около 150-200 лв. може би.Не съм сигурна за цената.Имаш задължителен минимум на престоя, който беше 5 или 7 дни.Тези карти включват всичко свързано с престоя ти във ваканционното селище.В него освен хотел, ресторант и барове, можеш да ползваш и всякакъв вид атракциони, включително и кино.Има аниматори, както за възразстни, така и за деца.
Много е красиво там.Имаш ли възможност да отидеш - не се колебай!

# 2
  • Мнения: 2 100
от 4 години не съм го виждала отвътре
мои познати ми казаха,че е много добре направено
цените и за знам ,че са подобни на тези , които ти казва Карамелена.
Едната  част от комплекса е след главния път, но има и  хотели водят ги Марина-на брега на морето са  и аз те съветвам ако имаш възможност да го посетиш-хубаво е

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Моля те ако намериш инфо да го споделиш...ама хора какви са тези цени  Tired

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моля те ако намериш инфо да го споделиш...ама хора какви са тези цени  Tired
за германци, турци, белгийци и евреи са тези цени.
Ако не се лъжа, курортът е даден под наем на един от германските туроператори -  ТУИ или Томас Кук и всичко е запълнено отдавна

# 5
  • Мнения: 2 100
курорта е взет от веригата Меджик лайф, в който имат част и ТУИ.
по принцип самата верига си е скъпа и наистина е запълнен курорта до дупка от чужденци въпреки цените.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 160
Моля ви, ако някой е ходил да сподели, защото проучвам нещата за там за лятната ни почивка, като за първи път ще водим и детето (на 2 г. 6м.). Опитвам се да се свържа с даденият в сайта им телефон, но никой не вдига от няколко дена. Кажете ако знаете цени, условия, препоръчайте хотел. По принцип съм си избрала място за почивка, но искам да проуча и Дюни и да реша накрая.Много благодаря предварително.   bouquet

Тази тема е в моя "ресор" . Ето тук можеш да видиш инфо за курорта и цени за сезон 2006 :
http://www.southbulgaria.com/productdetails.aspx?id=259
Обаче миличка, вече спряха резервацийте за Марина Роял Палас /този големия на пътя/ и всеки момент ще спрат и за новия хотел - Марина Бийч /там срутиха част от бившия хотел Марина и построиха нов - откриват го на 20.06 - казва се Марина Бийч /, така че ако ще ходиш там - побързай. Ако мога да съм ти полезна с нещо /имам предвид да ти излезе по-евтино/- пиши на ЛС.
А на всички, които се интересуват ще кажа, че Дюни АД са единствени в България, които предлагат инклузив на световно ниво - затова е и скъпо. Те вече имат клиентела, която не е от бедни немци и англичани, а платежоспособни хора с претенции за качество...и за съжаление наближава момента ние българите трудно да намираме свободни места там въпреки цените Cry

# 8
  • Мнения: 2 100
Момичета,
престанете с тези Дюни,че се размечтах сериозно Rolling Eyes няма да свърша нищо след обяд. За чужденците Марина Роял палас и с тези цени не е скъп, а предполагам,че идват на групи и им излиза още по-евтино Sad
като ми вдигнат заплатата догодина  Praynig ще пиша на Veselu6kaх да ми направи една резервация от 1 до 30 юли в най-готиния апартамент Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 160
Е аз пък си пожелавам да съм някъде наблизо  и да гледам да не ти е скучно. ... - трябва да съм близо до клиентите .. WinkGrinning А на няколко напитки .... и в програмата влизам  Laughing, да знаеш как ми се ще и на мен в топ сезона да съм там ...ама пуста работа - все почивам на пресекулки / а и телефона ми не спира-все едно съм си на работа../.
Абе живи и здрави да се видим там догодина... Wink че и редовни клиенти да им бъдем...някога

# 10
  • Мнения: 2 100
Veselu6kaq, Абе ние си се майтапим с теб ама гледам тук в страницата ти ,че Парадайз Бийч няма обявени цени ...... когато има пусни ми тук препратка ако имаш възможност.
Благодаря ти предварително!
Миналото лято се интересувах от него, но нещо проблеми ли имаше от някаква агенция ми казахе,че не приемат гости за сезона Thinking само плажа им щял да работи.....

# 11
  • София
  • Мнения: 160
така беше - нямаха вода и не работиха /а комплекса е супер!/ - това лято ще отварят вече, ама дано не е истина, че са ги взели мулти... защото ще са високи цените ако е така. Чакам цени и ще ти ги пусна щом ги получа

# 12
  • Мнения: 167
Моля ви, ако някой е ходил да сподели, защото проучвам нещата за там за лятната ни почивка, като за първи път ще водим и детето (на 2 г. 6м.). Опитвам се да се свържа с даденият в сайта им телефон, но никой не вдига от няколко дена. Кажете ако знаете цени, условия, препоръчайте хотел. По принцип съм си избрала място за почивка, но искам да проуча и Дюни и да реша накрая.Много благодаря предварително.   bouquet
  Мамо Дани, пиши отзиви ако си направила резервации на Дюни или Елените. Много ми харесаха предложенията и условията - по специално на Елените ,че за Дюни ми се вижда скъпо newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 160
Можеш да видиш цените за сезон 2006 и пълно инфо тук :
http://www.southbulgaria.com/productdetails.aspx?id=259 , а за телефоните - наистина е трудна връзката с тях. 
За мен това е най-добрият комплекс All Inclusiuve в България. Наистина е много скъпо за нас обаче не знам на друго място да има кухня за бебета и малки деца!!! А освен това имат 7 тенис корта - 2 от тях и нощно осветени - то само  час тенис навсякъде по морето е над 60 лв.р а там влиза в цената на инклузива. Обаче вече имаме STOP SALES за Марина Роял Палас и новия Марина Бийч /построен на мястото на старата Марина-откриват го 20.06/. Хотелите Белвил и Пеликан също са добър избор.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 865
пък ние вече сме с резервация за парадайз бийч. фук-фук!  grinning039 откакто работи комплексът, само там почиваме. миналата година едва преживяхме на албена.

Общи условия

Активация на акаунт