Въпрос за млякото Alfare

  • 1 953
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
 Здравейте,момичета.Кажете ми нещо повече за млякото Алфаре? В Плевен ,където живея изписват такова мляко за деца с алергия.От това,което прочетох във форума установих,че почти всички бебоци с алергий пият Фризопеп.Каква е разликата ммежду двете млека и защо се предпочита  Фризопеп?Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 548
Според прословутия алерголог д-р Мустаков (който преди близо година реши, че синът ми има АБКМ, но засега тази диагноза не се потвърждава) трите млека - Фризопеп, Алфаре и Ал 110 май беше третото - са еднакви като терапия срещу алергията. Той винаги изписвал Фризопеп, тъй като най-лесно се намирал в аптеките. Може плевенските аптеки да зареждат предимно с Алфаре и затова да са те насочили към него. Освен това той май спомена, че Фризопеп-ът е най-евтиното и ако ти се наложи да купуваш допълнително извън бройките от Здр. каса, ще ти излезе по-тънко. А, и също така добави, че Фризопеп е най-малко горчивото от трите вида, т.е. има най-голяма вероятност детето да хареса именно него. Не мисля, че има място за притеснение за това, че ти изписват Алфаре.

Общи условия

Активация на акаунт