мами...дайте мнение ...

  • 1 212
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
майчета ,разчитам на вашето професионално майчинско мнение за това кенгуро :
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=575867

как ви се струва?
  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 878
Симпатично е  Mr. Green, но не знам този покрив на главичката защо е  newsm78  изглежда неудобен  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Какво точно те интересува за кенгуруто по принцип  newsm78
Точно такова не съм виждала, но изглежда удобно, ама не мога да разбера за какво са всичките тези каишчици  Shocked

# 3
  • Мнения: 878
пише че покрива е срещу вятър и дъжд,а каишките придуржат може би .....отвсякъде  Mr. Green

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Изглежда много стабилно и хубаво,ако смяташ да го ползваш много да ,добре е да е по стабилно.

# 5
  • Мнения: 1 878
Абе придържат хубаво ама като трябва да сваляш и слагаш често  newsm78, що не поразгледаш на Чикото сайта - нашето беше такова и нямам оплаквания - семпло и изчистено до оптималния минимум за безопасност и удобство, става и за обънато бебе напред и за новородено и за после с емаха твърдата подложка и така. Mr. Green

# 6
  • Варна
  • Мнения: 737
Кенгуруто изглежда супер стабилно ако детенце е обърнато към теб, но проучи дали може да се махне подложката за глава и дали може да поставиш детето, така че да гледа напред.

# 7
  • Мнения: 9 894
много е хубаво кенгуруто - с тази твърда подложка за главата може да носиш бебето в легнало положение, докато е малко. После тя се сваля. Удобно е.
Лично аз бих била доволна на много обезопасителни каишки, понеже синът ми изобщо не мирясва, постоянно се върти да гледа наляво-надясно. По-добре да вържеш 2 каишки повече, но да ти е мирна главата.

# 8
  • Мнения: 817
Изглежда много стабилно и хубаво,ако смяташ да го ползваш много да ,добре е да е по стабилно.
Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И на мен ми изглежда стабилно и добро!   bouquet

# 10
  • Мнения: 695
изглежда ми много стабилно,а и е хубаво на вид  newsm10 дали е удобно обаче незнам newsm12

# 11
  • Мнения: 1 564
Изглежда много стабилно и хубаво,ако смяташ да го ползваш много да ,добре е да е по стабилно.
newsm10

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да изглежда много добре,но наистина разбери дали може да се обръща бебо да гледа напред.Имай в предвид че няма да го ползваш много,защото бебо бързо расте и натежава.Ще останеш без кръст.Аз мойто го ползвах повечко ама по принуда,щото беше зима и това беше най-бързия начин да се предвижим,а сега е топло.Както си прецениш Peace

# 13
  • Мнения: 878
ами купих го ,сега като дойде ще видим как е .Ще ви пиша какво може и какво неможе с него  Mr. Green
благодаря ви от сърце за помощта момичета.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Честито, със здраве да си го ползвате   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт