не иска да яде пюрета, да се притеснявам ли?

  • 424
  • 5
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
дребното отка3ва от 4 дни всякакви пюрета - месни, 3еленчукови, домашни, купени, всички....папа каши, плодове и естествено кьрма Grinning....ще и3чакам още няколко дни, но 3апочва да ме човьрка, само с каши не може Naughty...какво да го правя това човеченце?

# 1
  • София
  • Мнения: 533
Моето пък е точно обратното  на твоето Simple Smile Отказва каши и плодове и яде месни и зеленчукови пюрета Simple SmileSimple SmileSimple Smile Кво ще ги правим Simple Smile

Майките казват да не се притесняваме, че може да са зъбки. А може просто да е временно явление - ще чакаме да отмине Simple Smile

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Моето пък е точно обратното  на твоето Simple Smile Отказва каши и плодове и яде месни и зеленчукови пюрета Simple SmileSimple SmileSimple Smile Кво ще ги правим Simple Smile

Майките казват да не се притесняваме, че може да са зъбки. А може просто да е временно явление - ще чакаме да отмине Simple Smile

четах я тв6ята теМа ooooh!....

# 3
  • Мнения: 1 737
Абе я и двете да се радвате, че децата ви изобщо предпочитат нещо да ядат! Нали изобщо ядат! Моето дете като го оставя да огладнява сам и не разигравам театър на всяко хранене, огладнява на 12 часа  #Crazy и изпива 50 г кърма и почва да бута шишето и не го иска повече! Отваряла съм по 4-5 вида различни бурканчета и пак не ще да яде нищо. Може да живее на 200 г ядене на денонощие! Всякакви плодове откровено мрази.
Много сте си добре с ящните си деца, радвайте им се. Голям праз, че нещяли няколко дни да ядат някоя храна.

# 4
  • Мнения: 967
Не че кой знае колко притеснително това , че не яде пюрета, ама все пак е добре ако успееш да му даваш зеленчуци под някаква форма. Гледах някакви зеленчукови каши на Слънчо - дали си ги пробвала, ако хареса зеленчуците на каша ОК - не давай тогава пюрета. Ако много се дърпа остави го известно време накашево - кърмаческа диета и после пак пробвай с пюренце и не си го слагай на сърцето  Wink

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз слагах на дребната по някое кубче замразен зеленчук в домашната каша Grinning
Ние наскоро пак минахме през такъв период,когато откровено ми отказваше всичко освен кърма и кисело мляко #Crazy От няколко дена пак прояде, но сега пък по никакъв начин не успявам да й пробутам дори лъжичка от кашите, които досега винаги е яла със страхотен кеф - като отсече, че няма да яде каши и няма да закусва и край ooooh! До обяд я караме на кърма, на обяд яде манджа и кисело мляко, на вечеря - супа и кисело мляко.Плодове откровено мрази и никога не е яла (и брат й беше същото диване), сурови зеленчуци отказва... Абе дете Laughing Не знам какво щях да правя, ако не я кърмех и беше същата работа с яденето - сега поне съм спокойна, че не седи гладна Laughing

Общи условия

Активация на акаунт