Въпросче за обечките!

  • 967
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 730
В събота пробиха ушенцата на дъщеря ми,аз направих голяма грешка,защото козметичното студио в което щях да й прбивам ушите не работеше и аз от голямо бързане отидох при една фризъорка и й ги проби едната екстра,другата по-надолу  Close,направо ще се #2gunfire)за къде бързах,да ме пита човек ooooh!)
та въпроса ми е дали ще зарастне напълно ако й махна кривата обечка и до колко време newsm78

# 1
  • Мнения: 249
Зависи колко е чувствителна кожата на детето-може да стане за седмица,а може и за месец.Много ли се различава?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 605
На мен ми се случи подобна случка, макар и в медицински кабинет. Свалих обицата, която не харесвах още щом се прибрахме с детето. След седмица мястото беше напълно заздравяло и направихме втората дупка.

# 3
  • Мнения: 4 406
зараства, няма страшно. остави ухото празно и изчакай

# 4
  • Мнения: 8 505
Аз преди десетина години си уцелих някаква точка на ухото,докато се дупчех,зави ми се свят.Никога не съм слагала обеца в нея,но понякога като бързам,я нацелвам погрешка.Обецата влиза в нея от раз Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 730
На мен ми се случи подобна случка, макар и в медицински кабинет. Свалих обицата, която не харесвах още щом се прибрахме с детето. След седмица мястото беше напълно заздравяло и направихме втората дупка.

Ако зарастне за една седмица банкет ще вдигна newsm68,аз си мислех,че ще трябват месеци ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
Ще зарастне, само махни обичката.
Добре де тази козметичка не отбеляза ли мястото с нещо?

# 7
  • Мнения: 1 113
И на Лилия й бяха пробили така едното ухо  Close. Махнах обицата и една седмица мазах мястото с гентамицин, на следващата седмица й пробихме ушето както трябва. 

# 8
  • София
  • Мнения: 587
Защо пробиваре ушите на толкова малки деца????????????????  newsm78 newsm78 newsm78

# 9
  • Мнения: 730
Ще зарастне, само махни обичката.
Добре де тази козметичка не отбеляза ли мястото с нещо?

Махнах я тази сутрин,дано зарастне бързо Praynig
Абе уж отбеляза,ама тя се разплака от самата фризъорка и тя от бързане и тя не знае какво е отбелязала #Cussing out
Защо пробиваре ушите на толкова малки деца????????????????  newsm78 newsm78 newsm78




А защо не newsm78,писна ми от изречения като"Остави детето,то като порастне ако иска ще си сложи",при това й стоят толкова сладко Heart Eyes,че ме е яд,че не ги пробих по-рано Mr. Green
Всеки сам си решава за своето дете,така,че изобщо не ме интересува кой,какво мисли по въпроса Stop

# 10
  • София
  • Мнения: 39 744
На Дияна също й сложих обици на 2г. Дребоса нямаше почти никаква коса, та си мислех "ади, слагам обици и спират да ме питат дали имам момче", ама не Simple Smile
Дияна много си хареса обиците, навсякъде се хвалеше, спря да се приспива със зверското дърпане на уши.

Бейби наистина може да се е дръпнала щерка ти в последния момент. Бързо заздравяване на ушенцето.

# 11
  • Мнения: 730
На Дияна също й сложих обици на 2г. Дребоса нямаше почти никаква коса, та си мислех "ади, слагам обици и спират да ме питат дали имам момче", ама не Simple Smile
Дияна много си хареса обиците, навсякъде се хвалеше, спря да се приспива със зверското дърпане на уши.

Бейби наистина може да се е дръпнала щерка ти в последния момент. Бързо заздравяване на ушенцето.

И Симона няма косица и си мислех,че ще е много смешна с обички hahaha,но изобщо не е  bowuu

Да бе,може и да е шавнала дребосъчката,нищо,най-важното е,че има оправяне Flutter
Благодаря ви за отговорите мацки  bouquet

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Че ще зарастне - спор няма. Само моя съвет е, дори бързо да й зарастнат, да изчакаш няколко месеца, преди пак да й го продупчиш.

# 13
  • Мнения: 4 722
На мен ми се случи подобна случка, макар и в медицински кабинет. Свалих обицата, която не харесвах още щом се прибрахме с детето. След седмица мястото беше напълно заздравяло и направихме втората дупка.
И аз мисля,че ще се затвори дупчицата ако не и се слага обечка

# 14
  • Мнения: 369

Защо пробиваре ушите на толкова малки деца????????????????  newsm78 newsm78 newsm78

А защо не newsm78,писна ми от изречения като"Остави детето,то като порастне ако иска ще си сложи",при това й стоят толкова сладко Heart Eyes,че ме е яд,че не ги пробих по-рано Mr. Green
Всеки сам си решава за своето дете,така,че изобщо не ме интересува кой,какво мисли по въпроса Stop
[/quote]
 
И аз така мисля , но с мъжъ ми трудно се спори , Crossing Arms такъв е инат . Ето и аз съм но специално за обеците недава и дума да се издаде  Naughty Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт