Въпросче за д-р Велев, Шейново

  • 1 030
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 575
Здравейте мами,
Разговарям си тук с братовчедка ми  за бременност, и се оказва, че и двете искаме да раждаме при д-р Велев.  Аз лично ходя при него на частно да ми следи бременността. Та се разговорихме за раждане от там за цени и.... тя казва , че знае, че той взима по 1000лв, а на мен мама , раждала при него ми каза 500лв.
Моля ви, раждалите скоро при него, споделете какви са тарифите му. Защото не , че нещо ама 1000лв? това е меко казано.... нахално!!!!!!
И нека говорим за цени в Български Лева, да не стане някакво объркване.
Предварително много ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 222
Знам със сигурност от моя приятелка, раждала при него преди 10 месеца, че тарифата му е 500-600 лв. Тя беше планирано секцио. Не знам ако искаш секцио по желание може и повече да взима. Но при всички положения е грамотен професионалист и много внимателен. Успех!

# 2
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193

Здравей, объркващ!
Моят съвет е - нищо не плащай освен Вип стая, регистрираи се в Шейново и когато дойде момент за раждане, пак може да родиш при д-р Велев и да ти излезе без пари.Желая ти успех! Wink

# 3
  • Мнения: 5 401
Знам със сигурност от моя приятелка, раждала при него преди 10 месеца, че тарифата му е 500-600 лв.

За съжаление човекът си е актуализирал тарифата! И аз се замислях да говоря с него, понеже моя доктор (пак в Шейново) също е искал хилядарка на момиче... Вероятно не си подбиват цените..

# 4
  • sofia
  • Мнения: 4 296
а дали разликата не е от това дали ще бъде секцио или нормално раждането,то аз като раждах в частната клиника дадох 1250 за секцио,а нормалното беше 750

# 5
  • Мнения: 2 237

 Поздравления за избора - Велев е страхотен специалист ! Peace
Когато аз раждах,на мен ми взе 500 лв,сега незнам как е,едва ли е вдигнал тарифата.


# 6
  • Мнения: 239
Здравейте майчета!

Може би трябваше да вмъкнем във въпросчето, че става въпрос за секцио по желание. Не,че по скорошна информация не разбрах,че взима по 400ЕUR за нормално раждане Money Money
От това,което разбрах,е че от тази сума която му се дава той си бил разпределял на екипа. 100лв на анестезиолога, 50лв на акушерката и т.н
Моля,някоя скорошно раждала мама със секцио и с уговорка ако знае да каже има ли нещо такова. newsm78

Поздрави и погалете тумбаците preggo

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
за специалист може и да е,но за отношение не мисля,лежах за задържане в 6ти мес и ме изписа,защото нямало места,след 2 дни мъжа ми пак ме закара по спешност и го направи луд,та да видиш после грижи,то май само така става.

# 8
  • Мнения: 2 274
А не ви ли е хрумвало, че може да има разични тарифи за различните пациенки.

# 9
  • Мнения: 575
А не ви ли е хрумвало, че може да има разични тарифи за различните пациенки.

Хрумвало ни е.... и от това се притеснявам....

# 10
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
На мен взе 500лв преди 1,5 месеца Peace Такава беше уговорката, на който му харесва...От отношението му също съм супер доволна, идваше да ме види, носеше ми сведения за бебо, обаждаше се на мъжа ми по телефона и т.н. Всичко това в 500те лева...Това е докторът за мен!Повече не знам какво да кажа....

# 11
  • Мнения: 119
На мен взе 500лв преди 1,5 месеца Peace Такава беше уговорката, на който му харесва...От отношението му също съм супер доволна, идваше да ме види, носеше ми сведения за бебо, обаждаше се на мъжа ми по телефона и т.н. Всичко това в 500те лева...Това е докторът за мен!Повече не знам какво да кажа....
Подкрепям цитирания постинг по отношение на цената и отношението, а раждането ми беше преди 7.5 месеца. А що се отнася до изказаното предположение, че може би има различни тарифи за различните пациентки - не мисля. В крайна сметка майките, които отговарят от свое има споделят една и съща цена, а различните са май на принципа "една жена каза ..."

# 12
  • Мнения: 694
На мен ми предстои раждане. Ходя при него и при последната консултация го попитах. 500лв. за него, 150лв. епидурална, 100лв. на болницата за това че той ще ме изражда.

# 13
  • Мнения: 575
На мен ми предстои раждане. Ходя при него и при последната консултация го попитах. 500лв. за него, 150лв. епидурална, 100лв. на болницата за това че той ще ме изражда.
Много благодаря!

# 14
Здравей незнам дали не отговарям прекалено късно ( може да си родила вече твоето бебенце ) аз съм райдала при д-р Велев и съм изключително доволна незнам каква беше точно цената,но мисля че тази ако имам опока,която я прави друг диктор на който се плаща отделно и зависише от това дали е българска.А и в крайна сметка ако за децата се стискаме е страшна,за да ме изродят добре и после доста важна част да се погрижат добре за мен бих дала 1000лева.
Успех при раждането и всичко най-хубаво

Общи условия

Активация на акаунт