Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ами това ми е въпросът Laughing. Беба от вчера е на ясла, а след 2 дни /на 20.04/ става на една година. Чудех се какво да купя за там? Какво биха дали на бебоците и какво се носи за персонала...Дано има някой, празнувал първи рожден ден в ясла Laughing newsm78
 Всъщност като се замисля може и втори... Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами аз за втори ще кажа, че на първия си беше вкъщи още госпожицата.
Занесох торта, натурален сок, солети и пуканки.  Simple Smile
Таня тръгна с един сноп балони от вкъщи  Simple Smile
Всички още по пътя разбраха, че има рожден ден.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз за втори мога да кажа!  Mr. Green
Занесохме торта, царевични пръчици, бисквити и натурален сок - за децата, една кутия Нескафе Капучино - за лелките и 20-тина балона за украса.

# 3
  • Мнения: 9 990
Торта, сокче, солетки.За персонала-бонбони и сок.Балони.Свирки.Апаратче, за да направи госпожата снимки.Повече не е нужно, защото дечковците са малки и Важен е празникът!

# 4
  • Мнения: 786
Нашият пък е на 1-ви май и всяка година ще се пада почивен ден Laughing
Два дена поред ще празнуваме, май, защото няма как да не почерпим и в яслата.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Една сладоледена торта само занесох. На персонала отделно - тц, що да не хапнат торта и те Grinning

# 6
  • Мнения: 485
Торта 10 парчета за незнам колко деца ненарязана, те парчетата и без друго са големи и от тази торта сигурно е останало и за персонала освен по малко за децата. Свещички за торта, които после ми ги върнаха, фотоапарат за снимки, мисля че занесох един сок но не помня май два литра беше, и соленки от тези като крекери дето са. Не помня друго да съм носила, а и това за втория рожден ден първият беше в къщи.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Mersi!Ще пиша после как е минало...

# 8
  • Мнения: 193
и аз мога да кажа за втори, щото за първия бяхме в къщи още.
да ти кажа много се чудех понеже имаше доста деца, които нямаха 2г. и не може да ядат всичко -и понеже рождения ни ден беше почивен ден и беше топло времето/лято / съвсем се отказах от тортата. newsm78 newsm78 newsm78 взех няколко пакета царевични пръчици, разни неща от сорта на солети. крекери и подобни, мини вафлички Мура, за лелките бонбони , сладки, а за децата бяха и някакви сладки, които да могат да ядат всички- без ядки, сметана и подобни. успех! да разпказваш  bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт