болки при бременност

  • 500
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте,искам да попитам някоя от вас имала ли е болки при бременост по точно едно такова осещане все едно ще ви доиде мензиса болките не са баш като при цикъла ама малко по слаби появяват се на моменти за секунди и изчезват някой може ли да ми обясни на какво се дължи това 10x предварително Grinning

# 1
  • Мнения: 3 042
Не си писала в коя г.с. си. Ако си в началото на бременноста най-вероятно става дума за болко при разтягането на матката. Те не са притеснителни и при мен преминаха към края на 3м.
Лека бременност!

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тук е писано по темата на много места,но да не търсиш-да,нормални са такива болки.И аз имах до към 3 мес.,ако не се лъжа-били са от разтягането на връзките на матката или нещо подобно/оф,забравих вече... newsm78/важното е че са нормални.Мисля,че момичетата споделяха,че може да се пие но-шпа.Айде,някой по-навътре в нещата да се включи... Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 243
гинеколожката ми каза да отида другата седмица сряда или четвъртък каза че тогава трябва да се види околоплодно или ембрион някой има ли си на представа в кой месец се вижда ембриона,вчера ходих при нея исписами да пия duphaston защото преди година и три месеца имах кухо яйце,дано този път всичко да е наред baby_neutral

# 4
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аз нещо не вдявам ко общо има дуфастона с кухото яйце...
Може би трябваше да пуснеш темата си в майките.

Общи условия

Активация на акаунт