Дея има момиченце!

  • 2 525
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 273
Момичета, за тези от вас, които помнят Дея да кажа, че рано тази сутрин тя е родила момиченце! Много се радвам! Да й е живо и здраво и скоро и нас да ни зарадват малки принцески!

Последна редакция: вт, 18 апр 2006, 10:00 от lea

# 1
  • Мнения: 7 718
Хе-хе-хе, браво. Аз я помня още от Дира. Да е жива и здрава и бебето също. Laughing

# 2
  • Мнения: 4 970
аа- лея,не е честно Winkти първо при от4етните отиваш да докладваш,а тя си е наш кадър Grinning
Да й е жива и здрава малката кукла! Hug

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧЕСТИТО на ДЕЯ. Да й е жива и здрава рожбичката!  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 376
Честита рожбичка на Дея!!! Да е жива и здрава, много да слушка мама и тате, да им носи много щастие! Хихи, каква изненада, аз очаквах да е момченце Laughing

# 5
  • Мнения: 1 329
тъкмо си мислех кога ще ни зарадва....

Дея, честито миличка. Да ти е жива и здрава девойката и много да ви радва!

# 6
  • Мнения: 9 990
Честито на Дея за малкото момиченце....да са живи и здрави и да се гледкат с наслада...  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 471
Честито и от мен на Дея и на щастливия татко! Много да слушат малката принцеса, тя много да ги радва и скоро да я зарадват и с братче Wink   bouquet

Момичета, срещата беше незабравима, много се радвам, че се видяхме снощи   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 153
Честито на Дея  bouquet

# 9
  • Мнения: 998
ЕЕЕ, много сте хубви всички!!!!!

Честито бебче на Дея, да й е жива и здрава дъщеричката и много да я радва!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито на Дея за малката принцеса.  bouquetМомичта много сте готини на снимките жалко че няма срещи и в Пловдив.

# 11
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
!!!!!!!!!!!!!!ЧЕСТИТО НА СЛАДКАТА МИ ДЕЯ!!!!!!!!!!!!!!

Толкова много те целувам, слънце мое! Желая ви най-щастливите години тепърва да са пред вас с малкото вълшебство, което е в домът ви от сутринта!
Прегръщам те силно Дея!


# 12
  • Мнения: 105
Честито на мама Дея да и е жива и здрава малката ДЕЯ-МАРИЯ само радост да носи на мама и тати.

# 13
  • Мнения: 3 154
ЧЕСТИТО, ДЕИЧКА!
Жива и здрава да ви е малката принцеса
и много, много, много, много да ви радва!
За нея и теб:


Еййй, ама познах, че ще е момиченце Sunglasses Можеш да ми пращаш вече корема Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 730
Честито и от мен на Дея и на цялото й семейство!

Е това се казва страхотен ден - аз съм рожденичка, Дейчка има принцеса, а моята най-близка колежка днес роди момченце!

Да са живи и здрави всички!

Общи условия

Активация на акаунт