Отзиви за ясла No 1 "Щастливо детство" - гр. Варна

  • 4 665
  • 7
  •   1
Отговори
Някой има ли информация за ясла No 1 "Щастливо детство" - Варна, намира се на ул"Славянска"
- или по точно как са госпожите, сестрите, храната и всичко всичко всичко останало свързано с това заведение..........

# 1
  • Мнения: 5 622
В кой район е това? Нищо не ми говори  Thinking

# 2
Това е в близост до Фестивалния комплекс, по Цар Освободител, посока Морска градина, преди да стигнеш Приморски, последната пресечка вдясно

# 3
E nikoj li ot Varna ne znae nishto za tazi yasla? Sad

# 4
  • Мнения: 5 622
Тази, дето  е в една къща ли? Ако е там, само хубаво съм чувала.Децата се записват с връзки даже  Wink Било много спокойно и хубаво. Подробности, обаче не знам  Thinking

# 5
Да в една къща на три етажа, от старите, хубави и не останали вече /за съжаление/ варненски къщи, точно там се намира, казаха ми че групите били малки, по към 15 деца, три групи общо

# 6
  • Мнения: 5 622

 Ми значи е същата, за която говоря и аз. До колкото знам, там се подават молби, още с раждането на детето, иначе няма шанс. Или с връзки, както казах вече  Rolling Eyes

Успех, няма да сбъркаш с даването на ясла там. Ния нямаме връзки, а и аз самата не съм сигурна дали ще давам сина си на ясла  Thinking

# 7
Blagodarya mnogo na Buba za otogovora, shte se radvam da chuya i mnenieto na maiki na koito detcata im sa ili bili tam

Общи условия

Активация на акаунт