Детско колело на Чиполино

  • 5 167
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
Видях модел Милка на чиполино в Пинокио и цената е 69 лв, но може и да не е точно това, което търсиш
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=139&type=2


Добре де, цената на едро била около 70 лева на Микимауса. Как е възможно тогава Милката да струва толкова в Пинокио?Как може да я продават по цена на едро в магазин?Или ппък това колело-Милка е по-евтино ?  newsm78
риск,да ви подразня,ние го купихме от Пловдив за около 50лв,но съм страшно недоволна-три пъти се счупи за няма и месец,а трудно се и оправя...Сега сме махнали всичко/дръжки,чадъри,таблички/ и го кара като обикновенно колело,но само вкъщи,а смятам и да го прибера,че и лесно се пада с него.

Е, добре де, как е възможно това?До колкото разбрах цената на едро е 70 лева!  Shocked

# 31
  • Мнения: 2 723
За милката специално цената на дребно на илиянци беше 62 лева, явно е различно...
А защо в Пловдив е по-евтино не мога да проумея

# 32
  • Мнения: 5 622
За милката специално цената на дребно на илиянци беше 62 лева, явно е различно...
А защо в Пловдив е по-евтино не мога да проумея

Май там са вносителите им, за това  Thinking

# 33
  • Мнения: X
Добре де, а колко време се ползват триколките ?
Умувам това лято докато сме в Бг да му купя на моя син такова колело, ама... колко време ще го ползва ? детето има голям мерак за колело, но е едричък  и се чудя дали да не изчакаме още малко и да му купя направо детско колело с помощни гуми. Не знам, дайте съвет ?
Кое от колелата на Чиполино е най-голямо?

# 34
  • Мнения: 3 042
Добре де, а колко време се ползват триколките ?
Умувам това лято докато сме в Бг да му купя на моя син такова колело, ама... колко време ще го ползва ? детето има голям мерак за колело, но е едричък  и се чудя дали да не изчакаме още малко и да му купя направо детско колело с помощни гуми. Не знам, дайте съвет ?
Кое от колелата на Чиполино е най-голямо?

Ето това е ной голямо и е предназначено за по-голями дечица, за това и няма предпазител около седалката като другите модели. По - евтино е от другите модели /50 лв струваше/ и аз за него се бях лепнала като купувахме нашето, но за синът ми не беше удачен избор, защото е още малък и без предпазител на седалката на този етап не може. :

Забравих да напиша, че и тази триколка е на Чиполино.

Последна редакция: чт, 20 апр 2006, 15:26 от rubi

# 35
Нашето е като на 1та снимка - Мечо Пух на Chipolino. Взехме го от скл.№3550 на Илиенци за 87 лв.


Аз не мога да разбера разликата на Мечо пух с Мики маус е в това, че на Мечо пух, му се обръща седалката и към бутащия, или как? Щото на снимката Мечо пуховото колело е дадено с обърната седалка, а Мики маусовото с нормална седалка. Дали се различават в това?(че на едното се обръща, а на другото не)

87 лева предполагам е цена на дребно  newsm78


Да, на Мечо Пух се обръща седалката - по посока, и с/у посоката на движение. Предполагам, че и на Мики Маус е така. Колелото е хубаво, /поне на мен ми харесва  Simple Smile/, може да се ползва до 3г. възраст. Цената, която съм посочила е на дребно.

# 36
  • Мнения: 5 622
Добре де, а колко време се ползват триколките ?
Умувам това лято докато сме в Бг да му купя на моя син такова колело, ама... колко време ще го ползва ? детето има голям мерак за колело, но е едричък  и се чудя дали да не изчакаме още малко и да му купя направо детско колело с помощни гуми. Не знам, дайте съвет ?
Кое от колелата на Чиполино е най-голямо?

Ето това е ной голямо и е предназначено за по-голями дечица, за това и няма предпазител около седалката като другите модели. По - евтино е от другите модели /50 лв струваше/ и аз за него се бях лепнала като купувахме нашето, но за синът ми не беше удачен избор, защото е още малък и без предпазител на седалката на този етап не може. :

Забравих да напиша, че и тази триколка е на Чиполино.

И аз го харесах това. Много е яко, ама Габи ще става и сяда когато си поиска. Не става .


Нашето е като на 1та снимка - Мечо Пух на Chipolino. Взехме го от скл.№3550 на Илиенци за 87 лв.


Аз не мога да разбера разликата на Мечо пух с Мики маус е в това, че на Мечо пух, му се обръща седалката и към бутащия, или как? Щото на снимката Мечо пуховото колело е дадено с обърната седалка, а Мики маусовото с нормална седалка. Дали се различават в това?(че на едното се обръща, а на другото не)

87 лева предполагам е цена на дребно  newsm78


Да, на Мечо Пух се обръща седалката - по посока, и с/у посоката на движение. Предполагам, че и на Мики Маус е така. Колелото е хубаво, /поне на мен ми харесва  Simple Smile/, може да се ползва до 3г. възраст. Цената, която съм посочила е на дребно.

87 лева най-вероятн е на дребно цената.Имайки предвид, че на едро е около 70 лв. В складовата база на Чиполино, обаче на дребно цената е 100 лева  #Crazy Значи няма да купувам от там. Не и на дребно!  Sick

# 37
  • Мнения: 180
Здравейте, включвам се в темата, че ми е много актуална.
Обиколих по-големите магазини в София, и не намерих идеалния вариант на колело, така че ви моля за съвет.
Моето дете е 1 год. и 4 месеца.
Харесвам изчистените модели (по тази причина тези на Чиполино не ми харесват много)
Искам колелото да е здраво, да има поставчици за крака, докато детето не се научи да го кара с педали, да има дръжка и да има предпазен колан (или нещо друго с тази функция).

Много ви благодаря

# 38
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
За милката специално цената на дребно на илиянци беше 62 лева, явно е различно...
А защо в Пловдив е по-евтино не мога да проумея

Май там са вносителите им, за това  Thinking


Така е  Peace

# 39
  • Мнения: X
А някой ще каже ли в Пловдив къде им е склада /магазина на Чиполино?  Моля ?

# 40
  • Мнения: 2 142
Понеже и на мен ми е болна тема, кажете ми от опит и от разглеждане, според вас, какво колело е подходящо да купя за моята голяма принцеса.





на мен лично тези ми харесват на вид, но не зная до колко са устойчиви, а и колко са тежки. Миналата година братовчед ми беше с малката си дъщеричка, на гости у дома лятото и си носеха триколката от Германия, не си спомням марката, но си спомням, че не беше тежко. Дали е възможно да не е тежко и да е стабилно newsm78 По принцип стабилността е въпрос на конструкция не на маса, ама...

# 41
  • Мнения: 2 142
а, и забравих да попитам на Кетлер, какви са им предимствата, какво им е по-хубавото? Извинявайте за въпросите, ама питам, като човек, който още не е ходил да търси по магазините, защото не ми остава време, та и не съм ги виждала наживо. Сега като съм вече в болничен, може и да ми остане време и за магазини.

Да сте виждали и триколките на Ofrat?  Те в сайта също изглеждат много хубави.

# 42
  • Мнения: X
Склада на Чиполино/там където ги сглобяват/ се намира с/у Митницата на Кукленско шосе в Пловдив-бившия втори корус на Автоелектроника.Цените наистина са доста по-ниски, а и има по-голям избор./влиза се от задната страна на сградата-не работят в събота и неделя/
Мишелка,Еми мисля вече е достатъчно голяма за колело без дръжка-Сами вече го кара така/е засега вкъщи,но се надявам скоро и навън де се осмеля да го пусна/Преградата също вече не им не необходима,затова ти препоръчвам нещо подобно на второто-тия гуми ми изглеждат стабилни,а и няма мнага джувки по-него/с оглед безопасността при падане/

# 43
  • Мнения: 2 142
Ами, да и аз си мисля, че не и трябва колело с дръжка, затова гледах 1 и 2 като модели, защо ми изглеждат като за по големи дечковци. А и са ми по изчистени. Днес бяхме навън и Еми, кара колото на едно момченце, не можахме обаче въобще да му разгадаем марката, пишеше само POLICE, но това, което ме заинтригува безкрайно е че беше много леко, точно, каквото си представях, всъщото време стабилно заради конструкцията. За съжаление бабата не можа да ми каже нищо повече, защото го били копували миналата година, пък не помни дали не е и подарено... newsm78

# 44
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Колелото на Чиполино модел Милка е на едрова цена 51лв. Имат си разлика като ги видиш. На Мики Маус цената е 71 лв. на едро. Има си изсикване продуктите на Чиполино да се продават от ..до макс. определената цена от вносителят.

Общи условия

Активация на акаунт