Помогнете да избера дата...

  • 2 757
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Wink Трябва да избера дата за предизвикване на раждането, а на нас ни е най-удобна съботата, а именно 13.11. Моля някой, който се занимава с нумерология или нещо подобно, за помощ. Аз не съм суеверна и 13 за мен е като всяка друга дата, но все пак споделете мнение....
Предварително благодаря!

# 1
Цитат на: misha_plpvdiv
Wink Трябва да избера дата за предизвикване на раждането, а на нас ни е най-удобна съботата, а именно 13.11. Моля някой, който се занимава с нумерология или нещо подобно, за помощ. Аз не съм суеверна и 13 за мен е като всяка друга дата, но все пак споделете мнение....
Предварително благодаря!

Аз съм за неделя. Казват,че децата били късметлии,родени в този ден.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
АЗ съм ЗА 13-ти...много хубава дата Wink

# 3
  • Мнения: 1 512
И аз съм за 13-ти... Наистина много хубава дата... Ако е и ден петък, съвсем Grinning

# 4
  • Мнения: 671
Дори при предизвикано раждане бебето се ражда отново когато така да го кажем то си пожелае Моето раждане бе6е предизвикано в неделя но бебо се инате6е и излезе рано в понеделник така 4е може да стартирате на 13 а бебчето да се появи на 14
Касмет и много усмивки Wink

# 5
  • Мнения: 2 006
Недел4етата се смятат за късметлии,но пък и 13 не е лоша дата Grinning

# 6
  • Мнения: X
И аз съм за 13! Много хубава дата #Milti

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Неделя.

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Голямата ми дъщеря е родена на 13.11 - неделя и мога да отбележа че наистина има късмет. Така че не бъди суеверна, щом си решила на 13, раждай си спокойно. Всичко ще бъде наред.
Желая ти леко раждане и да гушнеш малкия си бебок. Успех   Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 572
Аз съм родена на 14.11 и винаги съм си мислила ,че щеше да е хубаво да съм се родила един ден по-рано.Датата 13 винаги много ми е харесвала.За утеха родих дъщеря си на 13 Grinning .Желая ти безпроблемно раждане и едно здраво бебче!!!

# 10
  • Мнения: 2 274
Неделя

# 11
  • Мнения: 86
Ха сега де събота 13.11 или неделя 14.11???
Старшна работа Rolling Eyes  И накрая най-вероятно бебо ще се роди на съвсем друга дата, дето толкова му чудя Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Мъжът ми е роден в събота и той все повтаря, че бил "съботко", т.е. при него всичко ставало с много трудности. Ако вярваш на такива работи по-добре избери неделя-родените тогава наистина имали късмет.

# 13
  • Мнения: 394
Цитат на: misha_plpvdiv
Wink Трябва да избера дата за предизвикване на раждането, а на нас ни е най-удобна съботата, а именно 13.11. Моля някой, който се занимава с нумерология или нещо подобно, за помощ. Аз не съм суеверна и 13 за мен е като всяка друга дата, но все пак споделете мнение....
Предварително благодаря!


Прати ми, ако искаш на лични дата и час на твоето раждане, дата и час на раждане на съпруга ти. Ще видим какво ще кажат "знаещите"....
Имай предвид, обаче, че бебоче ще се роди точно тогава, когато "му дойде времето", т.е. когато се начертае неговата звездна карта на небето и почти не може да се влияе върху това...

# 14
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
За нумерологията на 13.11. бебето ще е с лично число 3:
http://www.omen.spb.ru/num210.htm
http://astral.mail.ru/numer.php?mode=1&cnum=
на 4.11. бебето ще е с лично число 4:
http://www.omen.spb.ru/num211.htm
http://astral.mail.ru/numer.php?mode=1&cnum=
само че е на руски  Grinning . Смята се, че децата родени в неделя са късметлии, обаче ето ти и нещо по-прагматично  Rolling Eyes , когато си уговарях секциото, кой ден да бъде, твърдо исках да е в неделя, та детето ми да е с късмет  Grinning . Но моят гинеколог ме разубеди, каза, че на него не му пречи да дойде, но в неделя нито има добри екипи (не само за операцията, а и за възстановяването и наблюдението след това), има само дежурни и лекари, и акушерки ... малко персонал, неразбория... Общо взето препоръча ми раждането да е през седмицата, вземи и това предвид, като решаваш кога да ти е датата. Не знам къде смяташ да раждаш, ако е в частна клиника и през почивните дни имат достатъчно персонал, това е друго... Каквото и да решиш - успех и леко раждане!!! thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт