Бунгала на язовир!!

  • 27 000
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 258
Мами,споделете къде може да отидем,хем таткото да е на риба,хем ние да си прекараме добре на бунгало в близост.
Досега сме били на Доспат,ама сега ни е малко далечко

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
http://www.krakra.net/slakovci/ ходили сме и с деца и без деца. не е лукс, но става  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 160
виж и това - на стената на яз.Батак : http://www.southbulgaria.com/productdetails.aspx?id=104
само не знам до кога е забранен риболова

# 3
  • Мнения: 1 258
Благодаря ви за помощта.Сега ще ги проучим и ще разказвам после.

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз щях да ти предложа Батак.Ходим там всяко лято и си прекарваме страхотно. PeaceТази година мислим да заведем и малката Hug!

# 5
  • Мнения: 1 258
Сега да докладвам.Бяхме по стечение на обстоятелствата в една къщя на язовир Доспат-пансион Панайотови.Къщата луксозна с 5 стаи на 200 метра от язовира.Цената и тя луксозна-250 лева на вечер.Ама не ти дават да пипнеш нищо.Една леля готви,друга шета незбележимо.Такова ядене падна-то не бяха палачинки,домашни специалитети,риби и какво ли не.
В къщата-камина,джакузи,маса за тенис,дартс,басейн,който работи през лятото.Абе много хубаво.Ако не ви безпокоят парите,наистина си струва.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само НЕ на Лобош  Naughty Отврат Close

# 7
Трислон, извинявай кога сте били при Панайотови? Ние вече 2 пъти сме били там, но разбрах че пътят е в ужасно състояние. В сряда се чувахме с Панайотов да резервираме къщата за юли, но ни притеснява пътя.Би ли ми казала  ако сте били сега какво е състоянието - минава ли се с кола?  Много ще съм благодарна за бърз
отговор - донеделя трябва да потвърдим резервацията. Praynig
 Благодаря предварително - наистина е супер там. Цяла седмица ровичкам из нета за подобна къща - но уви не открих друго такова място.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 258
Миналата седмица бяхме по празниците.Ами гаден е пътят след отбивката за Сърница,ама не е чак пък непроходим.Ние минахме през Пещера.Наши приятели дойдоха от другата страна,през Велинград и пак било същото.Бавно,бавно и така.

Вие само стая ли взимате като ходите или цялата къща?Интересно ми е като се взима само стая как е.

# 9
Наемаме цялата къща - ние сме 4-5 семейства  с деца от различни градове - там си правим срещите за 10 дни.
Много благодаря за светкавичния отговор - ще се обадим още днес. Не знам защо не предприемат нищо за този път - винаги е пълно с почиващи.
 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 10
  • Мнения: 1 180
И аз имам чудесни впечатления от Панайотови /извинявам се за офф-а , ама не се сдържах/! Препоръчвам  с две ръце! Леля Нина е невероятен кулинар - като почнеш от пълнения заек, та до тирамису-то  -  мммм, вкусно!

# 11
  • Мнения: 1 258
И аз имам чудесни впечатления от Панайотови /извинявам се за офф-а , ама не се сдържах/! Препоръчвам  с две ръце! Леля Нина е невероятен кулинар - като почнеш от пълнения заек, та до тирамису-то  -  мммм, вкусно!

И аз се извинявам,ама да си кажа.Ние тирамису не се сетихме да си поискаме(много ме е яд  Grinning),ама ядохме шоколадова лава-мммммм,нямам думи каква вкусотия(малки шоколадови кексчета,поднесени със сладолед,които като като боцнеш и пускат лава от шоколад).

Общи условия

Активация на акаунт