Добър шивач(ка) във Варна

  • 18 693
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 277
Здравейте момичета Simple Smile,
може ли да ми препоръчате някой шивач(ка) във Варна? Имам няколко страхотни плата и ми си иска да си ушия някоя нова дрешка за лятото.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 131
Ами аз съм много доволна от моята - шия си при нея от 4 години, но незнам дали ще ти е удобно. Тя живее зад Мир, на ул. Петър Райчев бл.4.

# 2
  • Мнения: 77
Здравей Hug
за добър шивач бих ти препоръчала Жельо намира се до бар Сантана на центъра от горната страна на заведението  Flutter
надявам се да съм обяснила добре  Embarassed

# 3
  • Варна
  • Мнения: 870
във Кайсиева градина във самите алуминиеви магазинчета казва се -Вера много хубаво шие  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 922
Здравей Hug
за добър шивач бих ти препоръчала Жельо намира се до бар Сантана на центъра от горната страна на заведението  Flutter
надявам се да съм обяснила добре  Embarassed
Да. Той е добър, за панталони.
Препоръчвам: Снежи (работи в търговски дом Файт, не помня на кой етаж)
И Дора, ателието й е на спирката на тролеите на Нептун в посока центъра, под блока, ателие 'Стефи'.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нуждая се от ушиването на едни неща, но настоящата ми шивачница е в отпуска до другата седмица, а аз искам скоростно изпълнение. Crazy
Дайте изпитан, кадърен, бърз и коректен шивач, да скрои и зашие едни лични работи!
Благодаря!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ателие "Инел" в кооперацията на ъгъла срещу сладкарница "Синчец" - шивачката се казва Тони /тя ми е шила булчинската рокля/, че са повече от една там. Телефон мога дадам малко по-късничко днес, че в момента ми е невъзможно.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Благодаря, обаче сама се сетих за храбрия шивач, който ползваме при спешни нужди, а работи бърза и качествено. Много съм шматка!  Embarassed Embarassed
Може да се затрие темата, благодаря сам на себе си, че получих космичен сигнал. Срам!  Embarassed

# 8
  • Мнения: 1 181
Офф: Чета заглавието на темата и прочитам "Трябва ми накъдрен и бърз шивач - Варна"  Shocked   Joy
Явно слънцето ми е сварило мозъка.

# 9
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
И на мен май ще ми трябва, от един месец чакам да ми се ушият едни дрешки, а още на проба не съм ходила, тия дни отивам и си вземам платовете и при друг #Cussing out

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз имам добра шива4ка... шие бързо, ка4ествено и не много скъпо ( не казвам евтино, защото всеки има разли4ни критерии за цени ), трябва само да имате плат. Ако някой го интересува да ми пише на ли4ни ...   Hug

# 11
  • Мнения: 8 769
И аз търся някой добър шивач или шивашко ателие. Ако може да са няколко работника, защото моята шивачка не може да поеме нито една поръчка до края на лятото. А аз искам рокляяяя....лятнаааа... Flutter
КрасТавице и VG, дайте координати и на вапите хора! Моля! Grinning

# 12
# 13
  • Мнения: 1 277
Сега видях темата. Явно съм била много разсеяна и съм я пуснала тук, а не в "Красива мама", където и е мястото Embarassed.
Моля някой модератор да я премести.

# 14
  • Мнения: 8 769
Ами тя много стара тази тема, Ягодинче  Grinning
Ти в крайна сметка намери ли си шивачка? Защото на мен ми препоръчаха от тук от форума и съм горе долу доволна.
Сега пак търся, обаче само з апоправка на дрехи.
Някой да знае? Flutter

Общи условия

Активация на акаунт