Кой магазин в София предлага най- голямо разнообразие от играчки?

  • 2 049
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 645
да има за нашата възраст Wink

В Петък сме в София,но няма да имаме време да обикаляме магазините за играчки, можем само до един да отидем  Sad

Така че , момичета помагайте Praynig

Какво ще кажите за Марсел newsm78
Или Малечко newsm78,майка от там му купи 2 играчки на Толо, но не знам дали избора им е голям
Не съм била в нито един от двата Embarassed

# 1
# 2
  • Мнения: 63
Аз знам, че ТОЛО се внасят от Малечко .. или поне само там съм виждала; може да пробваш да си поръчаш и разпиташ по телефона; май и на сайта на ТОЛО пишеше, че за контакт Малечко .... http://www.tolotoys.com/

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Толо наистина можеш да купиш само от Малечко. Избор имат голям, но са предимно за по-малки деца.
Комсет пък е огромен магазин само за детски играчки. Зависи какво търсите.

# 4
  • Мнения: 1 547
Як фен съм на ТОЛО, но детенцето ти вече е голямо. ТОЛО няма особено голям избор за пораснали дечица. Разгледай сайта им и ако ти хареса нещо конкретно, тогава минете през Малечко. Ние събираме животни и човеци от тази марка, по-натам ще купим къщата и колата. Останалите играчки са по-скоро за бебенца.

Мой съвет е да минете през Марсел на "Христо Ботев" и площад "Македония". Препоръчвам точно този магазин, защото момичетата са най-адекватни и мисля, че има по-голямо разнообразие от играчки.

Успешен пазар!

# 5
  • Мнения: 3 153
Мой съвет е да минете през Марсел на "Христо Ботев" и площад "Македония". Препоръчвам точно този магазин, защото момичетата са най-адекватни и мисля, че има по-голямо разнообразие от играчки.

Успешен пазар!
Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 1 645
Момичета благодаря ви  bouquet

А в Марсел дали има прахосмукачка newsm78
Тук в Пловдив не мога да открия такоз чудо Sad

# 8
  • Мнения: 161

Определено, но сайта им е много беден, трябва да се отиде имата доста голям избор

# 9
  • Мнения: 416


А в Марсел дали има прахосмукачка newsm78


Има,има!

# 10
  • Мнения: 2 849
Марсел и Комсед ! Peace

# 11
  • Мнения: 10 758
Виж тук, но определено КОМСЕД за сега води класацията с най-много играчки.
Понеже излиза началната страница, отиди на "Магазини", и от там на "Играчки"  bouquet

# 12
  • Мнения: 485
Студентски град, спирката на семейните ,точно там от същътъ страна от която слизаш от автобуса има огромно хале за играчки Toys

Не съм влизала никога там но знам че и на Илиенци се зареждат от тях
Имаха сайт но не знам кой е.

Иначе както са ти казали Комсед.

# 13
  • Мнения: 188
живея близо до Комсед, имаме доста приятели с бебчета и често пазарувам от там. та се оказа, че на една приятелка съм подарила плюшена играчка на TOLO. запомних го защото тя беше много впечатлена. Така че явно и в Комсед продават TOLO, може би асортимента не е голям, но все пак има. не съм обръщала внимание.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 173
И аз съм за Марсел Peace

Общи условия

Активация на акаунт