А маслини давате ли?

  • 2 256
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Вчера хапвахме пица, в която имаше и маслини. На Виктория и отделях маслините, но се замислих дали вече може и тях да си хапва newsm78

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Много са солени  Naughty, до сега не съм давала  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 489
Може,аз отдавна давам и много й харесват.

Много са солени  Naughty, до сега не съм давала  Simple Smile
Обезсолявам ги във вода.

# 3
  • Мнения: 2 910
Аз съм предлагала на дъщеря ми маслини, но тя не ги харесва.

# 4
  • Мнения: 5 713
Маслини давам още, когато беше 8 месе4на в зелен4уковото пюре. Обезсолявах ги.

# 5
  • Мнения: 5 790
Не, не давам още.

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
От доста време давам маслини,Руми ги обожава.Купувам безсолни или ги обезсолявам във вода.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 145
Моята щерка много ги обича. Гледам за нея да купувам безсолни, а напоследък и без костилка, за да не и ги човъркам аз. Тя толкова малко неща харесва, но маслините са и фаворит. Предпочита черни пред зелени, но и от вторите не отказва. Но се ядосвам когато мъжът ми и даде неизмити, кой знае в какви бидони ги държат и какво ги лази Close

# 8
  • София
  • Мнения: 6 965
Давам от тези зелените, които са вътре с червена чушка, малкият умира за тях. Не ги обезсолявам.

# 9
  • Мнения: 2 936
аз също и давам вече повече от 2м.-има едни големи черни които не са толкова солени

# 10
  • Мнения: 3 042
До сега не съм давала на малкият,  newsm78 защото не знам дали може да се дават на тази възраст.

# 11
  • Мнения: 4 187
Давам маслини от вида СУПЕР МАМУТ  Mr. Green ( така са ги кръстили тук), големи са и не са солени. Рая много рядко проявява интерес към тях, но понякога изяжда три четири на веднъж  Rolling Eyes!

# 12
  • Мнения: 1 881
Ооооо, от 11 месечна си пада по маслинките. Купуваме големи , черни безсолни, едно от малкото неща, които страшно много обича....Което ме подссеща, че скоро не сме купували, забравила съм Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 446
Не съм давала до сега , защото не е проявил интерес. Когато нещо иска да опита от нашето ядене си казва. Не виждам да има проблем като се дават.

# 14
  • Мнения: 27 524
Не знам от каква възраст са подходящи,но са много полезни.Ако й харесва,обезсолявай ги и й давай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт