Д-р Ковачева

  • 2 853
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Мили момичета,

Знам, че много от вас са доволни от д-р Ковачева и, освен в Св. София, тя има и частен кабинет.
Дали можете да ми помогнете с нейни координати. Ще съм много благодарана!

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Цитат на: elencho
Мили момичета,

Знам, че много от вас са доволни от д-р Ковачева и, освен в Св. София, тя има и частен кабинет.
Дали можете да ми помогнете с нейни координати. Ще съм много благодарана!

Аз не си спомням адреса на частия и кабинет. Имам и номера на мобилния, но съм без тел. няколко дни и в момента не мога да го кажа.
Ако се окаже, че няма кой да ти даде координатите и ще ти дам нмера до няколко дни.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Нямам представа за телефоните и, но аз никак не бях доволна от нея и се преместих при колегата и- Д-р Гиздов, та двете си бременности изкарах при него. Чудесен специалист.

# 3
  • Мнения: 30
Благодаря за отговорите, момичета.

Все пак, Valery, ще съм ти благодарна да ми дадеш телефон на Ковачева когато имаш възможност.
Много е объркващо наистина, някои са доволни от нея, други не ... Истината е, че не нямам постоянен гинеколог, а за Ковачева прочетох във форума много добри отзиви. За това и питам точно за нея.

# 4
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Цитат на: elencho
Благодаря за отговорите, момичета.

Все пак, Valery, ще съм ти благодарна да ми дадеш телефон на Ковачева когато имаш възможност.
Много е объркващо наистина, някои са доволни от нея, други не ... Истината е, че не нямам постоянен гинеколог, а за Ковачева прочетох във форума много добри отзиви. За това и питам точно за нея.

OK - пи първа възможност ще ти го дам. И адреса ще се опитам да ти дам - сигурно го има някъде из документите от бремеността ми.
А що се отнася до качестватаи - аз смятам, че е добър специалист. Малко е странна, като човек, но не е болка за умиране.

# 5
  • Мнения: 30
Благодаря ти, Valery! Извинявай, но чак сега се включвам отново. В крайна сметка виждам, че наистина и имаш доверие, което е най-важното за мен!

# 6
  • Мнения: 1 568
Моля, ако някой все пак има координати на д-р Рени Ковачева в частни й кабинет или в Тина Киркова, да ги напише. От няколко часа се опитвам да ги намеря из форуми и клубове и никъде не мога да ги намеря, а ми се иска да направя консултация с нея.

Предварително благодаря!

# 7
  • Мнения: 1 704
Цитат на: _smiley_
Моля, ако някой все пак има координати на д-р Рени Ковачева в частни й кабинет или в Тина Киркова, да ги напише. От няколко часа се опитвам да ги намеря из форуми и клубове и никъде не мога да ги намеря, а ми се иска да направя консултация с нея.

Предварително благодаря!


Май ще трябва да почакаш за Рени Ковачева .. в понеделник като бях на консултация в болницата коментираха, че си счупила ръката или нещо подобно.. и трябвало другите доктори да и поемат ражданията.. незнам точно какво , ама беше голяма лудница..
Иначе за координати незнам, но може би ако се обадиш в болницата ще ти помогнат как да се свържеш с нея  Confused

# 8
  • Мнения: 1 568
Гледай ти сега какъв късмет извадих  #Puppy dog
Милата женица!
Все пак ако някой има координати нека ми ги даде, за да проверя.  Thinking

# 9
Аз ходя при д-р Ковачева и съм много доволна. Бременна съм в третия месец и мисля да раждам при нея.
Тел. за записване в частният и кабинет е: 846 74 57. Приема в понеделник и четвъртък, мисля че след два часа. Grinning

# 10
  • Мнения: 1 568
Много благодаря за координатите на д-р Ковачева. Вече се обадих и записах час за четвъртък.
Задължена съм ти!

# 11
Няма проблем. Аз съм много доволна от нея и с удоволствие я препоръчвам. Ще разказваш после какви са ти впечатленията.

Общи условия

Активация на акаунт