До кога с бебешка косичка?

  • 602
  • 12
  •   1
Отговори
  • тук-там
  • Мнения: 5 678
Интересно ми е, кога се сгъсти и заздрави косицата на вашите дечица. Знам, че генът е определяш за структурата на косъма, но все пак не съм виждала възрастен с бебшко мъхче на главата  Laughing. И все си мисля, че рано или късно косичката на бебчо придобива вид на изглед  Wink ... та при вас кога?

# 1
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами някъде към годинката израстна,а на година и половина беше вече с къдрици.И никого не съм го стригала нула номер "да му се сгъсти косата"-за мен това са бабини деветини Joy.Всичко си зависи от гените...

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не знам кога точно стана,но сега,(на 1,10 г.) вече косата й не е бебешка,доста дълга е и с къдрици.

# 3
  • Мнения: 3 447
Към 2-3 месец се поразреди, особено отстрани и отзад, където се търкаше във възглавницата. След това пак си се сгъсти.

# 4
  • Мнения: 229
Моника е родена ноември месец и я постригах нула номер на пролет, после пак през лятото. Това го направих, защото има много правилно черепче и изглеждаше много добре без коса. Пък и беше лято и бебешката й косичка беше много неравномерна. След подстригването израсна еднаква навсякъде. Обаче няма нищо вярно, че косата се сгъстява след подстригване нула номер. Не се лъжи Naughty Косата и зъбите са ген.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 747
При Дияна промените в косата и цвета на очите търпяха доста промени във времето.
До края на лятото на 2004та беше руса и къдрава, вече не е. През този период някъде (а може би и по-късно) си промени и цвета на очите.

# 6
  • Мнения: 1 006
Това е тема, която и мен живо ме вълнува! Макар че вече се разделих с мечтите си да вържа панделки за първия рожден ден, ми е интересно кога най-късно почва да никне тая коса newsm78 Кога си проличава дали ще е къдрава или не newsm78

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Обаче няма нищо вярно, че косата се сгъстява след подстригване нула номер. Не се лъжи  Косата и зъбите са ген.
Съгласна съм.

# 8
  • Мнения: 3 760
И на мен ми е любопитно. Маги май въобще не е с бебешка коса...

# 9
  • Мнения: 1 878
Ами на баткото чак към 4тата годинка му се попромени косата като на голям човек, а до към втората пък си бяхме с гола бебешка глава  Joy

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Май станахме доста любопитните newsm78Аз имам много гъста коса, мъж ми също е бил с къдрава и гъста коса(сега не е вече), а Александър има едни нещастни 3 косъма на главата, които в краищата нещо като къдрици оформят.Но духне ли му малко косата вятъра и му разваля имиджа Confused

# 11
  • тук-там
  • Мнения: 5 678
По мои наблюдения първата косица не е определяща. Виждала съм до годинката плешиви бебчета (с мъхче по главата), които после заформят гъст и дебел косъм. Мойта мома си има косица: http://www.bgphoto.net/photos/2915/o632795752023281250.JPG, ама все още е една таква мекичка и тънка, та се надявам с времето да се позаздрави. Определено не вярвам в ефекта на подстригването и не това е предмет на темата. Просто ми е любопитно кога и как се е променяла косицата на вашето бебче.

# 12
  • Мнения: 14 654
на цецо коста му се сгъсти веднага след като го подстригах за първи път-беше на 11 месеца.сега е с много гъста коса а като бебе-беше със светла и рехава косица.но познавам едно детенце-на 2 годикни е ,майка му все го подстригва,ама косата му едва се забелязва-рядка и пухеста.и двамата родители са с гъсти коси,сигърно и неговата ще стане такава ,но малко по-късничко

Общи условия

Активация на акаунт