bebeto mi ima problem s akaneto

  • 1 092
  • 8
  •   1
Отговори
bebeto mi e na 8 meseca.niakude ot 6-ia natatuk imame problemi s akaneto.
mnogo tvurdi i na bobcheta akita.naposleduk ima i kuv.
doktorkata ni kaza da piem vodata ot svareni oveseni iadki,no ne pomaga.
niakoi znae li drug lek,shte sum blagodarna,ako mi pomognete.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 850
Не знам какво мляко пиете,кърмите ли се...
Ако пие АМ подходящо е Фризовом,моите не се запичаха от Нутрилон...
Ако сте на кърма,мисля че просто ти трябва да ядеш разхлабващи храни.
Ако ядете пюрета му давай сливи,круша.

# 2
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ако е на обща храна, запичащи са : ориз, моркови, шипки, червена чушка, банани, тези храни ги минимализирай в менюто или направо ги изключи. Разхлабват сини сливи, круши, спанак, овесени ядки под всякаква форма, не само отвара, а също и в манджите, за закуска като кремче, черен хляб, тиквички и т.н.
Ако детенцето е на АМ, пробвай да смениш марката, доста от АМ запичат, gele73 ни е дала добър съвет, Фризовома има разхлабващо действие, малко по-гъстичко е, но добре действа.
Ако запекът е упорит е хубаво да започне лечение с Дуфалак (не е лекарство), той омекотява изпражненията и детето по-лесно се изхожда, но действа чак след третия ден. Консултирай се най-добре с педиатърът ви и ако е по-сериозно да ви даде направилние за гастроентеролог.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
И дъщеря ми беше така, даже до скоро - сега е на 1 и 9 м. и чак от 1-2 м. се изхожда по-нормално. Всички видове разхлабващи храни съм й давала, даже и Дуфалак - трябва много постоянство и упоритост, защото и запекът е упорит. Лошото е, че с Дуфалака се привиква и не дава голям ефект след време. Аз й го давах само в краен случай.
Дори като беше на 3-4 м. й правиха клизма, защото не се беше изхождала 4 дни.
Най-интересното е, че нямам никаква идея от какво започна да ака нормално, промяна в хранителния й режим няма.

# 4
  • Мнения: 193
и ние имахме подобен период. не знам дали знаеш за водичка с лелено семе, а също и сок от рози, но все пак е добре да се консултираш със специалист. да ти кажа бяха ми казали, че киселото мляко общо взето нормализириа нещата, само дето не знам да ли се кърмите още и какво ядете.
а другото, което ми бяха препоръчали е Importal, но не знам дали за вашата възраст е подходящо, ние го пихме преди година.
успех! Peace

# 5
  • Мнения: 3 164
Ленено семе под никаква форма не може да се дава на толкова малко дете Naughty а за киселото мляко знам, че запича Close понеже и малкия е с този проблем от есента и съм пробвала какво ли не, сега купих чай на Блевит , дано има ефект-пробвай с този чай той е и за кърмачета или смени АМ Peace

# 6
  • Мнения: 193
shoni мога да ти кажа, че си в грешка. кисело мляко определено не запича, а норамлизира изхожданията. а за лененото семе казах, че не знам дали е подходящо за толкова малко дете.

# 7
  • Мнения: 68
И ние имахме такъв проблем,но тогава беше на 6м.Орави се с кашите на Блевит за нормализиране на изхожденията.Аз останах доволна,иначе бяха големи мъки. Дано се оправите Peace

# 8
  • Мнения: 176
има много хубав чай на хипп но точно името незнам една приятелка го ползва, питай в аптеката за него.Успех

Общи условия

Активация на акаунт