На 24г. съм, а имам вече бръчици под очите!

  • 1 514
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Здравейте момичета Grinning
От заглавието е ясно какво ме терзае Rolling Eyes.От тази пролет забелязах, че са ми се появили фини бръчици под очите ooooh!. Последните няколко месеца бяха много безсънни и уморителни за мене-  с бебе,което се будеше по n-броя пъти на нощ baby_neutral #Crazy.
Искам нещо ефикасно, с което да се мажа, но незнам за нищо подходящо за годините ми,и да е на по- скромна цена Embarassed. Мазах се гела с Ройбос на Талодерма, но ефект - никакъв. Друго не съм пробвала, чакам вашите предложения Heart Eyes.
Аааааа, забравих да пиша, че си купих масло от пшеничен зародиш, защото четох някъде из форума добри отзиви за него за застаряваща кожа.
Хайде-вие сте! Hug

# 1
  • Мнения: 1 254
 Peace
Гелчето с Ройбос трудно може да повлияе бръчици, които вече са факт. То основно овлажнява дълбоко и третира тъмни кръгове и подпухвания. Фини бръчици третира новото кремче за около очи с Ройбос, защото е с масла от гроздови семки и кайсиеви ядки, а особено второто е показано за третиране на областта околоо очите и шията.
Маслото от пшеничен зародиш е добра идея! В аптеките има масла (комбинации) за такива цели (суха кожа, бръчици и пр.) - пробвай се, ще се побереш в по-скромна сума. На 24 си и нямаш нужда от тежка козметика.

  bouquet кожа!

# 2
  • Мнения: 120
Peace
Гелчето с Ройбос трудно може да повлияе бръчици, които вече са факт. То основно овлажнява дълбоко и третира тъмни кръгове и подпухвания. Фини бръчици третира новото кремче за около очи с Ройбос, защото е с масла от гроздови семки и кайсиеви ядки, а особено второто е показано за третиране на областта околоо очите и шията.
Маслото от пшеничен зародиш е добра идея! В аптеките има масла (комбинации) за такива цели (суха кожа, бръчици и пр.) - пробвай се, ще се побереш в по-скромна сума. На 24 си и нямаш нужда от тежка козметика.

  bouquet кожа!
Мерси много, Веси, за бързия отговор. Hug

# 3
  • Мнения: 5 622

 Това не са ли мимически бръчици? И аз имам, верно съм на 28, но все пак... На мен не ми пука особено..Нали трябва да се свиква, всички натам отиваме.Повече ще станат, по-малко не  Naughty

# 4
  • Мнения: 379

 Това не са ли мимически бръчици? И аз имам, верно съм на 28, но все пак... На мен не ми пука особено..Нали трябва да се свиква, всички натам отиваме.Повече ще станат, по-малко не  Naughty




 newsm10 

# 5
  • Мнения: 27 524

 Това не са ли мимически бръчици? И аз имам, верно съм на 28, но все пак... На мен не ми пука особено..Нали трябва да се свиква, всички натам отиваме.Повече ще станат, по-малко не  Naughty

Е,то по тази логика да не се мажем с нищо ли,ма?  Thinking

# 6
  • Мнения: 7 430
Виж какво прочетох тук
Дано ти е от полза...а иначе аз не ползвам още кремове и не знам какво да те посъветвам newsm78

# 7
  • Мнения: 5 103
Неправилно си се грижила за кожата , до сега.
Моят съвет е отиди на добър козметик, който ще ти препоръча козметика от, която има нужда кожата в момента.

# 8
  • Мнения: 5 622

 Това не са ли мимически бръчици? И аз имам, верно съм на 28, но все пак... На мен не ми пука особено..Нали трябва да се свиква, всички натам отиваме.Повече ще станат, по-малко не  Naughty

Е,то по тази логика да не се мажем с нищо ли,ма?  Thinking

Не ма!Да ти изглеждам ненамазана?  Flutter

Исках да кажа да не се драматизират нещата излишно  Peace

# 9
  • Мнения: 5 313
Маслото от пшеничен зародиш е добро за тази цел.Аз съм доволна и от маслото от жожоба и сусамовото.

# 10
  • Мнения: 188
не прибягвай сега изведнъж към супер силни (и скъпи) кремове за около очите! те ще са ни нужни като понатрупаме още малко годинки Simple Smile

# 11
  • Мнения: 18 542
Маслото от пшеничен зародиш е добро за тази цел.Аз съм доволна и от маслото от жожоба и сусамовото.
Маслото от жожоба как го мажеш около очите?

# 12
  • Мнения: 5 313
Маслото от пшеничен зародиш е добро за тази цел.Аз съм доволна и от маслото от жожоба и сусамовото.
Маслото от жожоба как го мажеш около очите?
Нанасям го както крема за околоочи.Слагам само под долния клепач.Понякога и на цялото лице.

# 13
  • Мнения: 14 654

 Това не са ли мимически бръчици? И аз имам, верно съм на 28, но все пак... На мен не ми пука особено..  Naughty
и аз така смятам,аз съм на 24 и имам от тези бръчки,които се получават от много смях.препоръчвам ви повече да се смеете и по-малко да се мажете с вълшебни кремчета

# 14
  • Мнения: 120

 Това не са ли мимически бръчици? И аз имам, верно съм на 28, но все пак... На мен не ми пука особено..Нали трябва да се свиква, всички натам отиваме.Повече ще станат, по-малко не  Naughty

Ами според мен не са мимически бръчки, поне не ми изглеждат такива. Просто последните няколко месеца много се поизмъчих покрай среднощните бдения на бебчо. Close И също така мисля, че друга причина за точно тези бръчици са, че много отслабнах /без да искам/. Но сега се надявам, че като започнах да пълнея ще ми се пооправи кожата под очите и плюс някое кремче ще си заприличам пак на девойка Flutter.
Хайде, чакам още предложения за лИчение на мойте бръчки Crazy Mr. Green
Сега се сещам да питам дали някой е ползвал за такъв проблем  Миокин на Виши и как се е повлиял!

Общи условия

Активация на акаунт