за 2 в 1 на Neutrogena

  • 16 078
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Някоя от вас ползвала ли е този продукт?Какви са ви впечатленията,какво въздействие има върху кожата?Гледам че и реклама по телевизията са му пуснали.Дали е добро  newsm78 ?
Къде в интернет мога да разгледам и да прочета за тези продукти нещо.Благодаря на всички,който ше се влючат!

# 1
  • Мнения: 521
да и аз смятах да пусна такава тема.и мен мн ме заинтрегува

# 2
neutrogena.com Това е сайтът, можеш да го разгледаш, но е на английски, да знаеш!

# 3
  • Мнения: 45
Ами аз си купих гела+маска (но още не съм го използвала като маска) + едни кърпички за почистване на лице и са наистина страхотни. Кожата на лицето става гладичка, чиста и блестяща. На мен кожата ми е доста чувствителна по принцип и от всичко се зачервява, но тези продукти ми действат много добре. Въпреки че имат алкохол, така че не смятам трайно да минавам на тях.
И малко офф, но кремът за ръце на Neutrogena е просто един път. От него съм много, много доволна.

# 4
В момента го пол3вам и сам много доволна,са6то пол3вам и маската  2в1 която е супер,имам и кьрпи 3а лице.

Последна редакция: сб, 06 май 2006, 22:54 от jennifer

# 5
  • Мнения: 178
Крема за ръце е наистина страхотен! Peace

# 6
  • Мнения: 357
Щом казвате,че са супер кремчето и маската значи със сигурност е така и непремено ще ги пробвам.Благодаря за менията   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
Интересно, аз не съм срещала нищо тяхно, освен крема за ръце. А гледам, че повечето сте от София. От къде ги купувате? И как са цените?

# 8
  • Мнения: 5 313
Крема за ръце е наистина страхотен! Peace
И аз съм използвала само него.

# 9
  • Мнения: 357
Интересно, аз не съм срещала нищо тяхно, освен крема за ръце. А гледам, че повечето сте от София. От къде ги купувате? И как са цените?

Аз днес видях маската 2 в 1 в една аптека на Витошка и се замислих дали да не си я взема,но реших парво да се консултирам с вас.Струваше около 11 лв.Предполагам,че я има в по-заредените аптеки.

# 10
  • София
  • Мнения: 9 398
Неутрогената е много яка американска фирма за козметика- бяла и декоративна. Peace
 Досега само продукти за ръце и крака съм виждала по аптеките тук. Thinking
За лице още не съм виждала, но съм много любопитна. Най-вероятно ще се насоча и аз към нея, ако не са и много високи цените, де. Wink

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
ако не са и много високи цените, де. Wink
Тук я има по аптеките (тук=Пловдив), маската 2 в 1, на цена 10 - 10,50 лв. Тубата ще да е около 100 - 150 мл тъй като я гледах.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 398
Е, ми не е никак зле, даже. Аз очаквах по-високи цени. Wink

# 13
  • Мнения: 298
И аз съм ползвала само крема за ръце. Страхотен е  Peace

# 14
  • Мнения: 6 243
Тука има и шампоани. Не съм го ползвала.
Иначе впечатленията ми от продуктите за лице и тяло са много долри - вземала съм ги от чужбинско. Между другото,там не са във високия ценови клас, тъй че и тука трябва да се очаква нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт