Я да питам и аз:)

  • 639
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Предстои ми секцио след 2 дена, та въпроса ми е какъв крем за целулит да си взема за след раждането и какъв за стягане?
Моля казвайте такива, който се пробвали и имат ефект.

# 1
  • Мнения: 5 370
ВИШИ-ама има кофеин вътре, после не е подходящ за кърмачки, мисля аз.

# 2
  • Мнения: 5 313
За крем не знам,но ти пожелавам леко и безпроблемно раждане.  bouquet

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ако смяташ да кърмиш,май с нищо няма да можеш да се мажеш....

# 4
  • Мнения: 3 447
Те повечето антицелулитни май са с кофеин newsm78 Иначе аз по едно време ползвах едни ампули... Elancyl на Galenic. Имаха видим ефект, докато ги ползвах. Като ги спрях и си продължих със стария начин на живот, целулита пак избуя Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 371
И на Чико за бременни ли е с кофеин?

# 6
  • Мнения: 5 103
Питах докторите казаха, че може и крем с кофеин, казвайте ефективнииии

# 7
  • Мнения: 2 936
ЛОРЕАЛ

# 8
  • Мнения: 2 849
Сега съм започнала прехвалените кремове на Леокрема .Ще следя темата с интерес .

# 9
  • Мнения: 8 917
За крем не знам,но ти пожелавам леко и безпроблемно раждане.  bouquet
newsm10

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
спомням си като родих, сред подаръците от болницата се мъдреха и продукти за мамата за след раждане. на мустела бяха и май си бяха точно за родилки newsm78
ей такова представляваха Blush

леко раждане Peace

# 11
  • Мнения: 5 313
Щом твърдо си решила да се мажеш с антицелулитен крем освен кофеин гледай да не съдържа и фитоестрогени.

# 12
  • Мнения: 2 142
Желая ти леко и безпроблемно раждане. Ей, как ти завиждам !  Mr. Green малко off За кремовете: много съм доволна от продуктите на Леокрема.  След първата ми бременност се изчистих от целулита за по-малко от година, но бях напълняла мноооого, сега да видим, не съм толкова дебела, но целулита ми е като швейцарско сирене  Cry Голяма гадост, ужасно го мразя

Общи условия

Активация на акаунт